Nugriaudėjo "Aukštaitijos" pirmenybių uždarymas

2014 11 13

 Štai ir sudėti paskutiniai akcentai ant 2014 m. futbolo sezono. Sezono uždarymo šventė įvyko. Ji ko gero buvo tokia kokių dar neturėjom, na bet ir laimėjimai pasiekti 2014 m. ne eiliniai. Salės futbolo pirmenybėse komanda iškovojo II vietą, o "Aukštaitijos" pirmenybėse tapome nugalėtojais. 

 Kiekvienas šių batalijų dalyvis buvo įvertintas klubo vadovybės ir apdovanotas. Neliko be įvertinimo ir tie kurie buvo šalia komandos ir padėjo jai pasiekti tokių aukštumų.

 Pirmas apdovanojimą atsiimė komandos kapitonas Gedvidas Sirvydis. Taip jau sutapo, kad Gedvė šiais metais šventė 40 m. jubiliejų. Taigi artėjančiai karjeros pabaigai puiki dovana sau ir Tėviškei.

 "Sosto įpėdinis" buvo palygintas su legendiniu italų futbolininku Paolo Maldini. Dainiui ypatingas respect už komandinę dvasią, išvermę ir ištikimybę. Dainius geriausias pirmenybių gynėjas.

 

 Antras vidurio gynybos bokštas Matas. Kažkada dar būdamas paaugliu tapo Lietuvos čempionu. Ta čempioniška aura buvo perduota ir mūsų komandai. Tam užteko dviejų metų nuo debiuto. Kuo dar įdomios tokios šventės? Pavyzdžiui sužinojom, kad Matas turi brolį dvinį irgi futbolininką. 

 Paaiškėjo, kad Ernė svajojo tapti Maradona. Gal laikas būtų apsiženyti ir nuleisti inkarą Rokiškyje. 

 Tikra vokiška disciplina ir tvarka aikštėje, bei gyvenime pasižymi Aurė. Kaip malonu kai dar kas nors šiame pasaulyje apart mokinių kreipiasi į tave Jūs.

 

  Šis žmogus iš kuklumo gali numirti. Į klausimą kodėl tiek ilgai delsė ir neišbėgo ant žaliosios vejos? atsakė, kad nemoka žaisti didžiojo futbolo. Nežiūrint to beveik kiekvienose antro rato varžybose pelnė po įvartį.

 

 Alikui šventės metu buvo priminta Lioleko ir Boleko istorija. Tai buvo prieš 4 ar daugiau metų. Nuo to laiko daug kas pasikeitė ir visų pirma pasikeitė pačio Aliko žaidimas. Liko viena problema 11 metrų baudiniai. Sakoma, kad tai daugiau psichologija. Čia verta prisiminti dar vieną istorinį faktą. Vėl gi prieš kokius ketverius metus ant Aliko pečių buvo ukrauta panaši atsakomybė varžybose salėje prieš Auto1 Logistics komandą. Tada susidoroti pavyko, reiškia ne viskas prarasta.

 

 Viena orginaliausių asmenybių komandoje Mantas Ličkus. Tarsi du žmonės viename.  Aikštėjė kovotojas už aikštės sarkastiško humoro savininkas.

 

 Vienintelis žmogus gavęs du apdovanojimus. Vieną už save, o kitą už savo sūnų. Ech, kad sūnelis nors kiek daugiau būtų panašus į savo tėvą.

 Pats "mažiausias" ir pats "ploniausias".

 Ronkė pagaliau užaugo ir praaugo ne tik mamą ir tėtį, bet beveik ir klubo prezidentą 

 Mindė šį sezoną tarsi buvo pradingęs. Reiks kitamet dvigubai atidirbti už save ir už komandos draugus.

Jeigu reiktų rinkti tyliausią komandos narį į šią vietą neabejotinai pretenduotų Edgaras. Tyliausias tai dar nereiškia blogiausias.

 

 Vienas iš dviejų akmenų ant kurių stovi klubas neabejotinai viceprezidentas Salvijus.

 Pavėlavęs į šventę atvyko Giedrius. Todėl jį prisėjo papuošti kaip Kalėdinę eglutę. Čia ir pirmenybių medalis ir geriausio puolėjo prizas, ir kiti apdovanojimai. Na vienu žodžiu šaunuolis.

Algioncui irgi labai sėkmingi metai. Ir šeimą sukūrė ir medalį laimėjo.

 Dar vienas ateities žaidėjas šalia Mučio, Rionkės tai Lukutis.

 Ir aš ten buvau alų midų gėriau nieko burnoj neturėjau. Vsio..