10

41

-31

0

Po šio sezono rajono futbolininkai nedalyvavo jokiose Lietuvos futbolo čempionatuose. Šis žaidimas apmirė. buvo vykdomos tik "Nepriklausomybės taurės" varžybos Kavoliškio mokyklos sporto salėje. vasarą jokie turnyrai nevyko.

Į varžybas rokiškėnai sugrįžo 2005 m.

Liepos mėn. Anykščiuose vyko tarptautinis kaimo sporto ir kultūros festivalis "Anykščiai 2005 m." jame Rokiškio futbolo komanda varžybose 7 prieš 7 užėmė 3 vietą, o papludimio futbolo turnyre Zarasuose sekėsi dar geriau.

FUTBOLAS. Rugpjūčio 6 d. Zaraso ežero  Didžiosios salos paplūdimyje baigėsi Zarasų rajono paplūdimio futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo aštuonios mūsų rajono futbolo mėgėjų komandos ir svečiai iš Rokiškio. Šių varžybų nugalėtojais tapo ,,Lagretos“ futbolininkai, kurie finale rezultatu 4 : 2 nugalėjo iki tol be pralaimėjimų žaidusią Rokiškio komandą. Mažajame finale ,,X“ komanda rezultatu 10 : 2 nugalėjo ,,Skanza“ futbolininkus.

Zarasų rajono savivaldybės atminimo prizais apdovanoti geriausi komandų žaidėjai: Karolis Kaladinskas (,,Skanza“), Dainius Karinauskas (,,X“), Romanas Zimariovas (,,Rokiškis“), Linas Vaitkūnas (,,Lagreta“). Komandai nugalėtojai atiteko Zarasų rajono savivaldybės administracijos taurė, komandų prizininkių žaidėjai apdovanoti atitinkamo laipsnio diplomais ir medaliais.

2005 m. pabaigoje įsikūrė Rokiškio futbolo klubas, o 2006 m. jau dalyvavome Lietuvos salės futbolo pirmenybėse. Pirmasis blynas buvo kartus. Pirmas oficialias varžybas žaidėme Lietuvos 1 lygos vakarų zonoje su Šiaulių "Fanų" ekipa ir pralaimėjome 8-10. Turnyre iškovojom tik vieną pergalę prieš Akmenės futbolininkus.

Rokiškio futbolo klubo komanda pabaigė pirmąjį sezoną Lietuvos salės futbolo I lygoje. Komanda sužaidė 12 rungtynių iš kurių laimėjo vienerias. Penkių komandų vakarų grupėje užėmė 5 vietą ir į atkrintamąsias varžybas nepateko. Per turnyro laikotarpį surinko virš 14 reitingo taškų ir bendroje įskaitoje iš 47 reitinguotų komandų užima 41 vietą. Pasibaigus varžyboms galima daryti tam tikras išvadas. Po praleistų 10 metų rajono komanda vėl sugrįžo respublikines varžybas, Rokiškis atsirado respublikos futbolo žemėlapyje. Net ir po nelabai sėkmingai susiklosčiusių varžybų varžovai sakė, kad gėdos nepadarėme ir kovėmės iš visų jėgų. Deja varžybų lygis mums buvo per aukštas, teko grumtis su patyrusiomis ir gilias tradicijas turinčiomis komandomis kurios užima reitinge vietas pirmame dvidešimtuke.  Kas nudžiugino? Turnyro metu susiformavo 8 -10 žmonių komandos branduolys kurie vyko į visas varžybas, dalyvavo treniruotėse. Neabejotinu komandos lyderiu buvo Romanas Zimariovas žaidęs naudingiausiai ir rezultatyviausiai. Gerai į varžybas įsitraukė jaunieji Evaldas Pilipavičius ir Edgaras Matiukas. Keletoje varžybų patikimai vartus gynė Rytis Vasiliauskas, Vitalijus Karpovas, Liudas Navickas. Už paramą komandai reikia padėkoti Gintarui Peciukoniui, Rolandui Blažiui. Komanda įsigijo futbolo aprangą, kas šiais laikais irgi ne mažai kainuoja. Turnyras atskleidė ir mūsų problemas reikėjo mokytis žaisti salės futbolą, kuris žaidžiamas mažesniu kamuoliu ir pagal specifines taisykles. Tik keletoje varžybų dalyvavome optimalios sudėties. Gaila, bet ne visada mums galėjo padėti Darius Janušonis, Igoris Afanasjevas nes tuo pačiu metu dalyvavo Daugpilio ledo ritulio pirmenybėse. Neturime pajėgių žaidėjų kurių amžius būtų tarp 20 ir 30 metų. Dabar komandos branduolys taip vadinami „veteranai“ ir „jaunimas“. Ateityje svaresnio indėlio tikimės iš Tado Ragausko kuris studijuoja Rokiškio kolegijoje ir yra baigęs Ekrano futbolo mokyklą. Kaip klubo prezidentas noriu padėkoti Sporto centro direktoriui A. Kriukeliui už pagalbą ir palaikymą, rajono merui E. Vilimui be kurio paramos vargu ar būtų futbolo reikalai pajudėję į priekį.