Pagaliau

2014 10 13

 Pagaliau po 8 metų džiaugsmų ir nusivylimų, atradimų ir praradimų, kelių ir klyskelių pasiekėm tai apie ką anksčiau ir nesvajodavom. Aštuonerius metus reikėjo kentėti, vargti, laukti ir tikėtis, kad 2014 m. spalio 11 d. 17 val. 45 min Anykščių stadione sušokti pergalės šokį. Tiek laiko reikėjo, kad suburti komandą kuri gali nugalėti. Iki šios pergalės augom visi kaip komanda. Galima pririnkti gerų žaidėjų ir su jais laimėti, bet daug maloniau kai prie to einama nuosekliai žingsnis po žingsnio.

 Dabar jau galiu pasakyti, kad planas buvo Anykščiuose lemiamų varžybų nežaisti, bet pralaimėjus Pasvalyje kova dėl čempionų vardų buvo išvis pakibusi ant plauko. Taigi gavosi taip kad didžiojo futbolo sezoną pradėjome ir baigėme Anykščiuose. Pats nelaimingiausias stadionas tapo pačiu laimingiausiu.

 Natūralu, kad lemiamai dvikovai susirinkome praktiškai visi. Varžovai tuo tarpu neturėjo Mariaus Valančiūno, kuris praleido varžybas dėl geltonų kortelių. Žinant, kad nuo jo prasileidžiame praktiškai visose varžybose tai mums pliusas. Anykštėnai teisėjauti pasikvitė vilniečius, kaip parodė varžybos tai buvo mums gerai. Į palaikymo prašymą atsiliepė bent 20 rokiškėnų. 

 Vyrų kovai nuteikinėti nereikėjo. Startą surinkom tradicinį su vienu puolėju. Pirmas kėlinys praėjo šeimininkams diktuojant sąlygas mes kantriai gynėmės ir laukėm savo šanso. Varžovai keletą sykių pavojingai atakavo iš toli. Visas įdomumas prasidėjo antrame kėlinyje. Sužaidus apie 15 min. Algiui pavyko aštriai įsiveržti į varžovų baudos aikštelę ir varžovas jį "nušienauja". Skiriamas 11 metrų baudinys ir raudona kortelė. Gedvė kaip visada savo šansą išnaudoja 1-0. Aistroms kaistant neišlaiko Manto Ličkaus nervai ir jis užsipuola varžovą už ką gauna 2 geloną kortelę, bėje už tą patį nesportinį elgesį. Varžovai turi 100 procentų šansą, bet pataiko į virpstą. Pavojingai į varžovų vartus smūgiuoja Oliveris vartininkui pavyksta nukreipti kamuolį už vartų. Likus žaisti apie 10 min. Giedrius pabėga nuo gynėjų ir deda tašką 2-0. Anykštėnai dar bando kažką kurti, bet pergalė ir čempionų laurai mūsų.