Minimumo programa įvykdyta, kas toliau?

2014 10 05

Paskutinėse šio sezono namų rungtynėse pas mus į svečius atvažiavo Panevėžio SC Baltic. Pirmo rato varžybose Panevėžyje juos nugalėjom nesunkiai, kaip bus dabar?

Į varžybas rinkomės sunkiai nebuvo bent pusės pagrindinės sudėties žaidėjų. Kadangi mums buvo būtina tik pergalė tai varžybas pradėjom su dviem puolėjais, gan nebūdingai šiam sezonui. Varžybų pradžia parodė, kad pergalės labiau nori panevėžiečiai ir buvo visiškai neaišku kas čia lyderis, o kas autsaideris. Sužaidus apie 10 min. į Mučio vartus krito pirmas rungtynių įvartis. Iki 30 min. svečiai mums "karšė" kailį. Teko išimti Marių iš puolimo ir stiprinti aikštės vidurį. Keletas pavojingų momentų prie varžovų vartų parodė, kad jų vartininkas labai silpnas. Alikui pavyko prasiveržti aikštės viduriu ir techniškai permesti kamuolį per varžovų vartininką. 1-1 jau ramiau.

Per pertrauką sutarėm varžovus paspausti ir žaisti kaip galima tiksliau. Varžovų klaidos gynyboje nereikėjo ilgai laukti kamuolys tarsi saldainis nukrito Mantui Leikai po kojomis ir smūgis į tuščius vartus 2-1 jau gerai. Dar po kelių akimirkų Liudas pasinaudoja varžovų vartininko "lepsusu" ir gauna smūgį už kalnieriaus iš 40 metrų. Tašką padeda Giedrius po kampinio aukštai pašokęs ir sušaudęs varžovų vartus galva. Per likusias 20 min. iki kėlinio pabaigos abi komandos labiau galvoja apie puolimą negu apie gynybą, tačiau rezultatas nepasikeičia. Pergalė rezultatu 4-1 mums garantuoja bronzos medalius. Buvo metas kai PAFF pirmenybėse nuo Panevėžio komandų atsiimdavom po 4 arba 5 įvarčius į savo vartus. Kas galėjo pagalvoti, kad situacija taip pasikeis.

Paskutiniame ture laukia Anykščiai kur pergalės dar nesame iškovoję. Aišku viena lengva nebus, norint kovoti dėl teigiamo rezultato reikia gero susirinkimo į varžybas ir nusiteikimo. Atomazgos laukti liko neilgai.