Nauja aikštelė atidaryta

2014 10 03

 Ketvirtadienio popietę į Rokiškį rinkosi jaunieji futbolininkai iš visos apskrities. Čia vyko naujos, beje jau trečios mieste, dirbtinės dangos aikštelės atidarymas. Futbolo turnyrą organizavo Rokiškio futbolo klubas drauge su Utenos apskrities futbolo asociacija.

 Į turnyrą atvyko 5 komandos, dvi iš Rokiškio, bei svečiai iš Kupiškio, Anykščių ir Užpalių. Vaikai žaidė tarpusavyje kiekvienas su kiekvienu. Gražus rudeniškas oras padovanojo daug emocijų, gražios kovos ir emocingo futbolo. Iki pat varžybų pabaigos nebuvo aiškus nugalėtojų trejetas. Tik paskutinėse varžybose nugalėję vaikus iš Užpalių turnyre pergalę šventė šeiminikų komanda FK Tornado. Antri liko Kupiškio vaikai kurios į turnyrą atvėžė apskrities treneris ir teisėjas Gediminas Uldukis. Trečią vietą iškovojo jauniausia turnyro komanda tai Rokiškio KKSC treniruojama Edmundo Ščiuplio. Už prizininkų trejeto liko šauniai kovoję anykštėnai jų treneris Marius Valančiūnas, bei Užpalių vaikai kuriuos subūrė UAFA prezidentas Dainius Širvys. 

 Be tradicinių apdovanojimų taurėmis ir medaliais kiekviena komanda gavo saldžių prizų, bei išskirtinių UAFA dovanų. Galbūt šis turnyras taps tradiciniu ir kitais metais vaikai vėl susirinks Rokiškyje, bei irdžiaugsis futbolu.