Pirma nesėkmė "Aukštaitijos" pirmenybėse

2014 09 28

Dėja, bet iš Pasvalio teko grįžti nuleidus galvas. Rokiškio FK teko pripažinti varžovų pranašumą.  Varžybom nesurinkom stipriausios sudėties. Savaitės viduryje koją nusisuko Mutis. Kad ir kaip skubėjo iš Baltarusijos nespėjo grįžti Gedvė. Nežiūrint šių praradimų turėjom pakankamai žaidėjų, kad kautis su šeimininkais.

Varžybas aktyviau pradėjome mes. Per pirmas 15 min. sukūrėm bent tris šimtaprocentines progas iš jų dvi privalėjo baigtis įvarčiais. Giedriaus sėkmingas reidas viduriu aikštės išvedė jį praktiškai vienas prieš vieną su varžovų vartininku. Tačiau vietoj tikslaus smūgio jis pasirinko stiprų ir kamuolys skriejo virš vartų. Kitoje atakoje du mūsiškiai iššoko prieš varžovų vartininką vietoj smūgio Giedrius pasirinko perdavimą aišku į nuošalę. Taip švaistant progas bausmė neužtruko kėlinio viduryje varžovai tryse atsidurė pavojingai arti mūsų vartų skirtingai negu mes jie progų nešvaistė 0-1. Dar po kelių akimirkų varžovų tolimas smūgis prasprūsta Ernei per pažastį ir jau 0-2. Aišku vartininkas kaltas, bet vėl gi leidžiam smūgiuoti. Nuotaiką praskaidrina Manto Leikos tikslus smūgis kėlinio pabaigoje.

Antrame kėlinyje padarėme tam tikras korekcijas. Aikštės viduryje ėmė žaisti Oliveris. Mūsų atakų bangos ritosi viena po kitos, tačiau varžovai gan tiksliai atsimušinėjo, o jų vartininkas nedarė klaidų. Geriausią progą išlyginti rezultatą vėl gi turėjo Giedrius, bet šiandien buvo ne jo diena. Gavęs kamuolį tet a tet su vartininku šiek tiek jį atsileido ir proga tapo nerealizuota. Likus žaisti apie 15 min. varžovai surengė kontrą ir padidino persvarą iki 1-3. Po šio psichologinio nokauto jėgų atsitiesti praktiškai nebeliko. Galėjom praleisti ir dar. Aurės smūgis į virpstą paskutinės atakos metu dar sykį parodė, kad šiandien buvo ne mūsų diena.

Pralaimėjom lygias varžybas kada tikrai atrodėm neblogai, bet strigo realizacija. Varžovai žaidė labai užsidegę, nes tai buvo jų paskutinis šansas už "kažko" užsikabinti, mes savo šansą išvaistėm. Toks varžybų rezultatas pridės intrigos paskutiniams turams. Tik galutinė vieta lentelėje jau priklausys ne tik nuo mūsų varžybų rezultatų.