Pasibaigė Rokiškio futbolo klubo taurės varžybos

2014 09 13

Po mėnesį trukusių kovų finišavo Rokiškio futbolo klubo taurės varžybos. Per 23 sužaistas rungtynes netrūko aistrų, įdomių dvikovų.

Keturios geriausios komandos santykius aiškinosi varžybose dėl prizinių vietų. Labiausiai nepasisekė Sporto centrui, Dinamo ir Entuziastams, o vakar paaiškėjo ir ketvirta komanda neiškovojusi medalių, bet taip jau sporte būna.

Trečią vietą nugalėję Rising komandą iškovojo juodupėnai. Jų komanda realiai turėjo kovoti finale, bet per daug išbarstė taškų varžybose kada jiems negalėjo atstovauti Giedrius Lekandra. Prisijungus Giedriui iš eilės iškovotos trys pergalės. Paskutinė kovoje dėl medalių prieš Rising komandą. Rising pirmavo po pirmo kėlinio 1-0, tačiau antrame kėlinyje fiziškai stipresni Juodupės žaidėjai pralaužė priešininkų laivo bortą ir šis ėmė skesti. Rising turėjo vieną ryškų lyderį Luką jam stengėsi padėti Romas Laužadis, Rionkė, bet jėgų neužteko. Tai antra pagal amžiaus jaunumą turnyro komanda ir jie tikrai nuveikė daugiau negu gal būt patys tikėjosi. Galutinis rezultatas 5-1 Juodupės naudai.

Finale susitiko tie kurie iš esmės žaidžia kasdien lauke, salėje, apskrities varžybose. dar tik prasidėjus varžyboms du senjorai Džordžas ir Gena susilažino, kad senjorai nekovos net dėl 3 vietos sakė Gena ir jam teko pralaimėti. Lažybų prizu džiaugėsi matyt visa senjorų komanda. Iš esmės lygioje kovoje nugalėjo jaunystė. Senjorams nepadėjo ir Ispanijos rinktinės marškinėliai užfundyti to paties Džordžo. Finalo varžybų rezultatas 2-1 FK jaunimas naudai.

Rezultatyviausias ir tuo pačiu geriausias turnyro žaidėjas Mantas Leika FK jaunimas

Turnyras iš esmės nuteikė pozityviai mažiau rietenų, mažiau keiksmų negu ankstesniais metais. Gal futbolo kultūra ateis ir į mūsų kaimą.