Mauras sugrįžo ir padarė savo darbą

2014 08 31

 Paskutinę vasaros dieną permirkusioje aikštėje užfiksuotas "sausas" rezultatas. Rokiškio FK nukovė Panevėžio "Orfą" 6-0. Rezultatas kaip ir nekelia abejonių tačiau taip paprasta nebuvo ypač pirmame kėlinyje. 

 Į varžybas susirinkome kone idealiai po ilgos pertraukos prisijungė Giedrius. Varžovai pirmame rate mums sukėlė nemažai rūpesčių nervingoje dvikovoje užfiksuotos lygiosios. Mums buvo būtina pergalė, todėl reikėjo visų pastangų. Startinė sudėtis dar be Giedriaus. Šį sykį prieš augalotus varžovų gynėjus išėjo kitas mūsų "taraninio" tipo puolėjas Algis. Buvo būtina išvarginti gynybą, kad išėjus Giedriui būtų lengviau. Iniciatyvą gan greit perimėm ir užvaldėm aikštės vidurį. Kėlėm daug kampinių tačiau trūko aštrumo. Varžybos vyko gan kietai, nes slidžioje aikštėje buvo sudėtinga išvengti susidūrimų, kietų dvikovų. Varžovus tai ryškiai nervino ir jie vis labiau ėmė apeliuoti į teisėją, kad šis neteisingai švilpia. Kėlinio viduryje pavyko sėkmingas perdavimas iš krašo ir Gedvei beliko jį uždaryti 1-0. Po įvarčio kaip ir atsipalaidavome ir varžovai palengva perimė iniciatyvą. Pavojingi momentai prie mūsų vartų kildavo po aukštų perdavimų arba po mūsų klaidų. Varžovai smūgiuoja daug, bet labai netiksliai. Tik vienas jų smūgis pralėkė visai šalia Mučio vartų. kėlinio pabaigoje du nemalonūs incidentai. Andrius gauna iš alkūnės ir keliauja pas medikę. Susirieja du mūsiškai aistros kaista. Teisėjo švilpukas skelbiantis pertrauką kaip tik laiku.

 Per pertrauką buvo svarbu nusiraminti ir perimti iniciatyvą antroje varžybų dalyje. Į dešnę saugų pusę išėjo žaisti Oliveris jis kaip ir prašėsi į vidurio saugus arba į puolimą. Sakau jam;

-Praėjusias varžybas gerai sužaidei gynybos krašte, dabar pabandyk per poziciją į priekį.

Sužaidus apie 15 min. Po eilinio kampinio prie varžovų vartų Dainius smūgiuoja galva per varžovų vartininką ir Oliveris "uždaro" kamuolį į vartų tinklą. Nusirengia marškinėlius ant apatinių marškinėlių angliškas užrašas skiriu Erikai. Visi pagalvoja, kad skiriu Erikui. Tik po varžybų išsiaiškinam, kad jo dukros varddas Erika. Taip legionierius sukuria šau atmosferą stadione. Šis įvartis sukelia kominę būseną varžovams, o mes kas minutę pelnom dar 3 įvarčius ir rezultatas tampa nepadoriai didelis 5-0. Įvarčius pelno Giedrius, Mantas Leika ir vėl Giedrius. Labai geras mūsų "bombardyriaus" sugrįžimas. Varžovai dar bando reanimuotis, tačiau Mantukas iš krašto gražiu baudos smūgiu sudeda paskutinius taškus ant "i" . Taigi pelnyta pergalė. Situacija turnyrinėje lentelėje tokia, kad mes iškovoję pergalę nukrintam į 2 vietą, nes Rėklių geresni įvarčiai.