Panevėžyje iškovotas svarbus taškas

2014 08 24

 Po beveik dviejų mėnesių pertraukos atsinaujino "Aukštaitijos" pirmenybės. Taip jau susiklostė, kad II rato pradžioje susitiko dvi pirmaujančios ekipos. Dar iki varžybų pradžios buvo aišku, kad visų pagrindinių žaidėjų neturėsim. Giedrius dar gydosi traumą ir jo sugryžimo teks palaukti, Dainius buvo užimtas darbo reikalais. Nuvykus į Panevėžį nesulaukėm Mato. 

 Taigi varžybas teko žaisti gan eksperimentine sudėtimi, o jų kaina didžiulė. Mutis nors ir sumušta krutine stojo į vartus. Gedvė ir Egė užimė vidurio gynėjų postus. Liudas kairėje, dešinėje teko žaisti mūsų legionieriui Oliveriui. Priminsiu, kad jau pernai buvom keliose varžybose jį išbandę, kaip sakant reikalo negadino, stebuklų nerodė. Atsitraukusiu saugu Andrius prieš jį Mantukas ir Aurė. Kraštiniai saugai Alikas ir Lukas. Puolėju teko žaisti Mantui Leikai tai jo debiutinės rungtynės 11 prieš 11 už Rokiškio fk. Ant keitimo meistryla ir antras vartininkas Ernestas. Taigi lygiosios būtų buvęs geras rezultatas.

 Pirmas 15 min. vyko žvalgyba kamuolys labiau laikėsi pas mus. Sužaidus kokias 15 min. Lukas turėjo idealią progą mus išvesti į priekį. Tačiau smūgiavo šiek tiek netiksliai. Kėlinio viduryje Rėkliai paimė kamuolį į "savo rankas". Mūsų gynyba pradėjo braškėti už gynėjų nugarų siunčiami kamuoliai kėlė grėsmę mūsų vartams. Kurį laiką dar jie mums dovanojo klaidas, tačiau sužaidus pusė valandos įvartis krito į mūsų vartus. Kėliniui artėjant prie pabaigos praktiškai du varžovų puolėjai išbėgo prieš Mutį. Kas vyko toliau taip sakant 'delo techniki" ir rezultatas 2-0 šeimininkų naudai. 

 Pykti kaip ir labai nebuvo nei ant ko, nei už ką. Prigrybavom. Antrame kėlinyje reikėjo pokyčių, nes skirtumo pralošti 2-0, ar 4-0 kaip ir nėra. Andrių perkėlėm į atakos smaigalį kartu su Mantu. Aurė atsitraukė padėti gynėjams. Antras kėlinys prasidėjo labai sėkmingai mums. Varžovai pakeitė vartininką ir pastarasis buvo iš karto "sušaudytas". Mantas iš kokių 25-30 metrų "špiku" dūrė į viršutinį varžovų vartų kampą. Tokių smūgių esam matę salėje, bet kad jis taip pat sėkmingai šaudytų lauke beveik ir neteko matyti. Varžovai truputėlį pakriko, nes buvęs solidus pranašumas tapo trapiu. Mūsų atakos darėsi vis aštresnės, tačiau varžovai turėjo progų mus nubausti. Pirmu atvėju agnius (Rėkliai) bandė permesti kamuolį per Mutį, bet nesėkmingai. Kitu atvėju varžovų puolėjas iššokęs vienas prieš vieną šovė virš vartų. Dar vienos atakos metu, kai vėl suklydo mūsų vidurys Mučiui neliko kitos išeities, kaip "šienauti" varžovui per kojas. Visa laimė, kad veiksmas vyko už baudos aikštelės ribų ir kad teisėjas išsitraukė tik geltoną kortelę. Panevėžiečiams nerealizavus tiek progų privalėjome juos nubausti ir likus žaisti apie 10 min. Aurei pavyko tą padaryti tiksliu smūgiu iš 16 m. Bet ir tai dar buvo ne viskas. Vienos iš mūsų atakų metu Andrius galva pataikė priešininkų vartų įskersinį. Taigi galutinis rezultatas 2-2. Žinant su kokiomis problemomis susidūrėme preiš varžybas tai be abejonės teigiamas rezultatas. 

 Apibendrinant labai gerai sužaidė Oliver Marijan Ciceu, kaip pats sakė pirmą sykį teko žaisti gynėju, tačiau tikrai solidžiai. Aišku pavyko Manto debiutas ir puikus įvartis. Pagirti reikia ir Mutį, kad iškentėjo šias sunkias varžybas. Kaip visada lyderiu buvo Andrius, na ir visi kiti stengėsi kaip įmanydami dėl to ir pozityvus rezultatas..