Kiek netikėta pergalė

2014 07 20

 Kai visi atostogauja Rokiškyje vyksta tradicinės futbolo varžybos. Jau penktą vasarą draugiškose varžybose susitinka Rokiškio FK ir SK Atomas. Pirmas susitikimas vyko 2010 m. liepos 11 d. tai buvo pirmas sezonas, kada "Atomo" žaidėjai prisijungė prie Rokiškio FK.  Tas varžybas laimėjo "Atomas" rezultatu 4-1. Vakar iš pirmųjų varžybų Rokiškiui atstovavo: Lliudas, Viktoras ir Alikas, Gena kaip referi. Iš atominių žaidė Gasas, Dainius, Agnius, Andrius jau kaip Rokiškio FK narys, Dainiaus bratkė ir Eduardo.

 Dvikova po metų irgi baigėsi "Atomo" pergale rezultatu 1-0, 2012 m. pergalę šventė Rokiškio FK 2-1. Dar po metų 2013 m. užfiksuotos kovingos lygiosios rezultatu 2-2.

 Vakarytkštėms rungtynėms susirinkimas buvo pats prasčiausias koks tik galėjo būti. Likus iki varžybų pradžios 5 min. vis dar turėjom 10 žmonių ir jau buvau pradėjęs abejoti Algio žodžiu. Tačiau Algis atvažiavo ir galėjom išstatyti 11 prieš 11. "Atomas" turėjo 2 keitimus vis šis tas. Mūsų sudėtis kaip niekad eksperimentinė. Mutis vartuose, gynybos vyduryje Viktoras ir Ernė (po pirmo kėlinio kai jo paklausiau, kaip sekasi? Atsakymas buvo -kosmosas). kraštuose Liudas ir Meistryla. Aikštės viduryje Lukas, Alikas (išėjęs iš veido po bratkės sutiktuvių) ir Andrius. Kraštuose Algis ir Mantas (debiutas už Rokiškio FK) priekyje Paulius. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių nebuvo Gedvės, Edgaro, Rionkės, Giedriaus ir t.t. Pgal žaidėjus"Atomas" atrodė žymiai geriau, todėl lygiosios mums būtų buvęs labai geras rezultatas. 

 Varžybas aktyviau pradėjo svečiai. Jie ilgiau ir tiksliau skirstė kamuolius. Mūsų vartams grėsė įvairūs pavojai. Įvartis į Mučio varyus kėlinio viduryje kaip ir logiška įvykių seka. Prieš antrą kėlinį Andrius siūlė Luką iš vidurio perkelti į kraštą, bet didelės būtinybės nebuvo juk mačas draugiškas, be to kada gi mokytis jeigu ne per tokias varžybas. Antro kėlinio viduryje mūsų puolamieji veiksmai ėmė styguotis. Paulius gavęs tikslų perdavimą baudos aikštelėje "susitvarkė' kamuolį ir gynėjus, bei nuo virpsto išlygino rezultatą. Praėjo dar kiek laiko  Lukas iššoko vienas prieš varžovų vartininką tikslus smūgis į dešnį vartų kampą ir jau 2-1. Tai jau netikėta. Varžovai pasimetė ir Paulius "uždarė" skersą perdavimą 3-1. Dar vienoje atakoje Algis  iš 13-14 metrų dar sykį nuginkluoja varžovų vartininką. rezultatui esant 4-1 viskas tapo aišku. "Atomas" dar bandė sušvelninti skirtumą, tačiau kamuolys "nėjo" į mūsų vartus. Taigi rokiškėnai pasiekė kiek netikėtą pergalę rezultatu 4-1. Vakarykštis mačas tai dar vienas įrodymas ant kiek nenuspėjams futbolas.