Vaikai pasitiko pasaulio futbolo čempionatą

2014 06 12

"Romuvos" dirbtinės dangos aikštelėje ką tik pasibaigė varžybos skirtos artėjančiam Pasaulio futbolo čempionatui. Varžybose užsiregistravo dalyvauti keturios komandos. Jas suskirstėme į dvi grupes pagal amžių. "Master" klasėje dalyvavo Kolumbijos ir Olandijos ekipos, o "Junior" Vokietijos ir Ispanijos.

Vyresniųjų varžybas po permainingos kovos rezultatu 2-1 laikmėjo Kolumbijos komanda. Pirmas kėlinys pasibaigė be įvarčių, o antrame kėlinyje Kolumbija įsiveržė į priekį 2-0. O olandijai neužteko laiko ir jėgų išlyginti rezultatą, nors pagal sukurtas progas Olandai turėjo pranašumą, bet fortūna buvo Pietų Amerikos žaidėjų pusėje.

Mačas tarp Ispanijos ir Volietijos prasidėjo vokiečių atakomis. Po pirmo kėlinio nepadoriu rezultatu 5-0 vokiečiai triuškino ispanus. Antrame kėlinyje ispanai susiimė ir sušvelnino rezultatą iki 3-5, tačiau per daug diedelis noras išlyginti skirtumą privedė prie šešto įvarčio į jų vartus. Taigi varžybas laimėjo Vokietija 6-3.