Dar vienos nervingos varžybos

2014 06 08

 Šį savaitgalį mūsų laukė naujas varžovas. Su Pasvalio komanda paskutinį sykį buvom susitikę dalyvavimo PAFF čempionatuose laikais.Įdomus faktas tai, kad Rokiškio FK debiutinės oficilios varžybos 2007 m. sezone įvyko būtent su Pasavlio komanda. Tada permaininga dvikova Rokiškyje baigėsi lygiosiomis 1-1. Varžybos Pavalyje baigėsi irgi lygiosiomis 2-2. 2008 m. Rokiškyje Pasvaliui pralaimėjome 0-4, o į atsakomąją dvikovą iš viso nenuvykome.

 Vakarykštėse varžybose iš varžovų susilaukėme tiek priekaištų, kad jų užtektų visam sezonui. Klubo prezidentas buvo apkaltintas, kad FC Kagrė vartininkui skirta per didelė dikvalifikacija, tokios net Šemberas negauna. Priminsiu, kad per važybas Anykščiuose už teisėjo ižeidinėjimą jis buvo pašalintas iš aikštės. Teisėjas reikalavo, kad būtų skirta 4 varžybų diskvalifikacija. Drausmės komitetas skyrė mažiausią įmanomą 3 varžybų. Buvome kalti, kad nera 3 kamuolių, nors jie buvo, bet varžybų teisėjas jų neprašė. Netgi mūsų legendinis senukas kabinėjantis tablo skaičius buvo užsiputas, kad vos paeina ir, kad šį darbą turėtų dirbti vaikai. Apie teisėjavimą tai išvis sunku nupasakoti, nes kiekvienas švilpukas ne Pasvalio naudai buvo palydimas šūsniu replikų.  Žodžiu mes nieko nemokam, nei teisėjauti, nei varžybų organizuoti ir kai nuvyksim į Pasvalį pamatysim, kaip reikia viską daryti. Ką gi antrame rate vyksim į Pasvalį pasisemti patirties.

 Varžybos pagal mūsų scenarijų vyko iki 80 min. tada rezultatas buvo mūsų naudai 2-0. Abu sykius pasižymėjo Giedrius. Pirmą sykį iš 11 metų baudinio, antrą iš žaidimo. Dar aibės progų neišnaudojom. Vien Are turėjo kokias dvi šimtaprocentines. Tačiau 80 min. varžovovai po gražios atakos sušvelnino skirtumą ir kaip tokias atvėjais būna pradėjom stresuoti. Kamuolys vieną sykį "paglostė" mūsų virpstą, antrą sykį skersinį, o dar kartą pralėkė visai šalia vartų. Taigi suveikė psichologinis sindromas.

 Varžybose dalyvavo 15 mūsų žaidėjų. Visi įnešė savo dalį į šią pergalę. Neramu dėl Dainiaus traumos, nes šį pusmetį dar turėsim minimum 3 varžybas, o be jo gynybos viduryje jaučiamos problemos.

 Kitų varžybų rezultatai:

Rėkliai -Orfa 8-0

SC Baltic - FC Narjanta 1-2

FSK Anykščiai - FK Ąžuolas 3-1

http://www.grokiskis.lt/temos/sportas/2014/06/07/rokiskio-futbolo-klubas-iveike-pasvalieciu