Virto ąžuolai arba TAGIL (plius foto)

2014 05 19

Šeštadienis Rokiškio FK buvo ištiso futbolo diena.12 val. Panevėžyje laukė eilinės "Aukštaitijos" pirmenybių rungtynės, o 16 val LFF taurės finalas Utenoje. Beje kovoje dėl šios taurės dalyvavome ir mes, tik gaila nesėkmingai.

Kas tas Ąžuolas? Daug informacijos neturėjome. Už šią komandą žaidė dar pernai mums atstovavęs Darius Dzmidas truputėlį gaila, kad jis mus paliko, tokia gan charizmatiška asmenybė. Taigi Ąžuolas Panevėžio priemesčio Dembavos komanda, kurią remia kažkos Seimo narys. Ąžuolai sunkiai rinkosi į varžybas, nors prieš tai jie sutriuškino mūsų kaimynus kupiškėnus šiandien jų laukė kur kas rimtesnė kova. Mes susirinkom praktiškai visi.

Tai varžybos buvo iki pirmo įvarčio. Mūsų startinė sudėtis gan greit prispaudė nepilna sudėtimi žaidusius Ąžuolus prie savų vartų. Tačiau atakų užbaigimui trūko tikslumo. Tik suėjus į aikštę pagrindiniams žaidėjams įvartis tapo neišvengiamas. Likus žaisti apie 15 min. iki kėlinio pabaigos Giedrius atidarė sąskaitą. Po kelių akimirkų Rionkė iš eigos padvigubino rezultatą. Aurimas tuoj pat pridėjo dar vieną, na o Andrius užbaigė kėlinį ketvirtu įvarčiu. Varžovai tik kartą rimčiau grąsino mūsų vartams, tačiau Mutis išėjimą viens prieš vieną neutralizavo. Kiekvienas mūsų įvartis buvo pažymimas Kinkongišku šūksniu - TAGIL, kas jo autorius nuspėti nesunku. Tai nors kiek praskaidrindavo gan slogią atmosferą virš stadiono, nes šeimininkai nelabai priminė rimtą komandą.

Antrame kėlinyje Mutį pakeitė Ernė vartuose. Penktas įvartis išsklaidė ir paskutines abejones. Varžovai pradėjo žaisti 11 žmonių, kur jie gavo tuos 3 žaidėjus? Iki varžybų pabaigos komandos apsikeitė įvarčiais. Ernestas norėdamas praskaidrinti šeimininkų nuotaiką praleido įvartį galva sau iš pažasties, bei dar vieną po nesusipratimo mūsų baudos aikštelėje. Mes tuo tarpu švaistėm progas galėjo pasižymėti praktiškai visi kas norėjo, bet įmušė tik Mantas Ličkus -2, dar vieną pridėjo Andrius. Taigi galutinis varžybų rezultatas 7-2 Rokiškio FK naudai.

Apibendrinimas. Jeigu prieš tai buvo įtemptos varžybos, kada nebuvo aišku kas nugalės tai praėjusį šeštadienį varžybos priminė treniruotę. Viena lengviausių pergalių per mūsų istoriją, bėje 7 įvarčių dar oficialiose varžybose lyg ir nebuvom įmušę. Už mus debiutavo dar vienas naujas žmogus Tomas Abromavičius iš Panevėžio.

Varžybų su Ąžuolais momentai. Mes oranžiniai.