Pirmenybių starte kovingos lygiosios

2014 05 03

 Pagaliau 2014 m. pirmenybės atkeliavo į Rokiškį. Mūsų pirmas varžovas FK Rėkliai iš Panevėžio. Kas tie Rėkliai? Džordžas išsiaiškino tai gatvė miesto priemestyje, o taip pat autoservizas tokiu pačiu pavadinimu. Taigi teoriškai žaidėm prieš autošaltkalvius, tačiau praktiškai, kaip ir tikėjomės prieš patyrusius Panevėžio futbolo vilkus.

 Varžybose buvo visi išskyrus komandos kapitoną. Priežastis svari Giedriaus Urbelio 40 - gimtadienis. Klubo vardu sveikinam Giedrių su gražiu jubiliejumi ir toliau tikimės tave matyti tarp mūsų komandos aistringų sirgalių. 

 Varžybų planas buvo atidi gynyba, spaudimas ir varžovų klaidų ieškojimas. Aikštės viduryje laikėm 3 žmones ši taktika veikė praėjusiais metais taip žaidėm Anykščiuose. Varžybose buvo visko; pavojingų momentų prie abiejų vartų, kietų dvikovų, aštrių replikų varžovų atžvilgiu. Laimėti varžybas galėjo tiek vieni, tiek kiti. Ko gero lygus rezultatas labiausiai logiškas, nors aišku turnyro pradžioje norėjome pergalės. 

 Pirmas varžybų įvartis krito II kėlinio pradžioje, kada mūsų gynyba nesugebėjo išnešti kamuolio iš baudos aikštelės ir po pakartotinio smūgio Mučio vartai buvo nuginkluoti. Visa laimė, kad po 10 min. varžovai sužaidė ranka savo baudos aikštelėje. 11 m. smūgiui ruošėsi Dainius, tačiau persigalvojo ir atidavė šį "darbą" Giedriui. Giedriaus smūgis buvo tikslus. Iki varžybų pabaigos galėjo pasižymėti abi komandos, bet teisėjo Ričkos švilpukas užfiksavo kovingas lygiąsias.

 Sekančios mūsų varžybos ateinantį sekmadienį Panevėžyje su Orfos komanda.

 Lina aprašė varžybas, bet kur nuotraukos?

http://www.grokiskis.lt/temos/sportas/2014/05/03/rokiskio-futbolo-klubas-aukstaitijos-pirmenybes-pradejo-lygiosiomis#contCommentForm