Savaitgalį startuoja "Aukštaitijos" pirmenybės

2014 04 29

 Jau šį ketvirtadienį startuoja "Aukštaitijos" pirmenybės. Rokiškio FK pirmas varžybas žais su Panevėžio "Rėkliais". Kol kas daug informacijos apie šią komandą neturim. Aišku viena Panevėžys neabejotina Lietuvos futbolininkų kalvė, todėl laukia rimtas išbandymas. Iš pažystamų veidų už šią komandą žais Gasas, Agnius ir keletas kitų.

 Kaip atrodys Rokiškio FK naujose pirmenybėse? 

 Žymių pokyčių kaip ir nėra. Kadangi galima registruoti 35 žaidėjus tai į komandos sudėtį įtraukta praktiškai visa senoji "gvardija" ir jaunimas. Susitarėm su mūsų komandos lyderiu Andriumi, kad jis ir šiais metais padės Tėviškės komandai, nors teks blaškytis tarp Vilniaus ir Rokiškio. Tarp Vilniaus ir Rokiškio teks blaškytis ir Giedriui, Algiui, Mariui, dėja, bet toks gyvenimas. Galbūt pagaliau didžiąjame futbole debiutuos Mantas Leika, bent jau žodinis sutikimas gautas. Klubas labai daug tikisi iš Pauliaus, kad jis pagaliau taps stabiliu mūsų "šeimos" nariu. 

 Iš praradimų pažymėčiau du. Tai tikrai šių metų pirmoje pusėje, o gal ir viso sezono metu nematysim už mūsų komandą žaidžiančio Manto Gasiūno. Išėjo dar vienas panevėžietis, kuris jau buvo pritapęs pas mus Darius Dzmidas. Jo nauja komanda "Ąžuolas". Juos keičia vienas naujas žaidėjas irgi iš Panevėžio Tomas Abromavičius. Senjorams jis gerai pažystamas iš žiemos futbolo varžybų, kur tapo nugalėtoju. Į komandos sudėtį įtrauktas dar vienas buvęs rokiškėnas šiuo metu gyvenantis Vilniuje Lukas Čeikauskas.

 Vartininko poziciją teks dalinti trims žaidėjams: Pirmenybė atiduodama Mučiui. Atrodo pagaliau Kalomba turės galimybę atsipūsti. Tikimės, kad Guminis irgi niekur nedings iš mūsų orbitos. 

 Vidurio gynėjų pora: Dainius ir Matas, juos gali keisti Mindaugas, Gedvė. Karys gynybos kraštas matyt priklausys arba Liudui arba Meistrui. Dešinėje ypač gausus pasirinkimas.

 Atsitraukusiu saugu galėtų žaisti tas pats Gedvė, Tomas,Anykščiuose neblogai žiūrėjosi Ege. Atakuojantys sugai Andrius, Mantas Ličkus,Aure. Kairys sugas Alikas arba Rionkė. Dešinėje Edgaras, Marius. Puolėjų turbūt turėsim pasirinkimą iš kelių variantų.

 Taigi jeigu būsim sveiki ir neišsilakstysim po Anglijas komanda turėtų būti nebloga juolab ne pirmus metus tokia sudėtimi žaisime.