Kietoje aikštėje-kieta dvikova

2014 04 27

 Penktadienio vakarą Rokiškio FK žaidė draugiškas ikisezonines varžybas su FSK Anykščiai komanda. Į varžybas rinkomęs sunkiai tik vienas žmogus ant keitimo. Kadangi varžybos draugiškos tai svarbu buvo pažiūrėti, kaip atrodome ant žalios vejos. 

 Anykščių stadionas tragiškai prastas. Jau peikiam mūsų stadioną tačiau kaimynų gazonas neatlaiko jokios kritikos. Neišsisukti kojų, nepatirti bereikalingų tarumų tai irgi buvo svarbu. Varžybos gavosi gan nervingos iš dalies dėl teisėjavimo, iš dalies dėl to, kad su Anykščiais kitaip neišeina. Netrūko ir kietų dvikovų kurios gal būtų visai nebūdingos draugiškoms varžyboms.

 Pralaimėjom 0-2, bet buvo visai neblogų momentų. Galėjom ir mes pasižimėti, bet elementariai neturėjom nei vieno tikro puolėjo. Nemažai eksperimentavom. Kairiu gynėju žaidė Meistras po šio mačo dar sykį įrodęs, kad į pensiją jam dar anksti. Liudas darbavosi dešinėje. Po ilgesnės pertraukos gynybos viduryje žaidė Matas. Atsitaraukusiu gynėju žaidė Egė, jam padėjo Mantas ir Alikas. Mindė pažaidė visur ir cento forvardu ir vidurio gynėju. Tradiciškai mums įmušė Marius V., bet Mučio labai kaltintinti nėra už ką atidirbo kiek galėjo. 

 Ateinantį antradienį jau bandysim lipti ant mūsų stadiono vejos. Treniruotės pradžia 19 val.