UAFA salės futbolo pirmenybės baigėsi

2014 04 06

Gaila, bet iškovoti pirmos vietos nepasisekė. Viskas susiklostė pačiu prasčiausiu scenarijumi. Praeitą šeštadienį praradome 2 žaidėjus dėl raudonų kortelių. Šeštadienį posėdžiavęs drausmės komitetas 2 prieš 1 nubalsavo, kad Andriui ir Gumai lieka diskvalifikacija. Taip netekom pagrindinio savo žaidėjo. Dėl darbo varžybose negalėjo dalyvauti Gedvė, per treniruotę susižalojo Edgaras ir nelaimė atsitiko Pauliui. Taigi sumoje neturėjom 5 pagrindinių žaidėjų.

Nežiūrint to nusiteikėm rimtai dvikovai. Šį sykį varžyboms teisėjavo Saulius Vilniškis iš Panevėžio ir problėmų dėl teisėjavimo jokių nebuvo.

Pirmieji aštriau atakuoti pradėjo svečiai, tačiau bendromis pastangomis apsigynėme. Antroje pirmo kėlinio pusėje jau mes turėjom pavojingų atakų. Du kartus kamuolys pataikė į varžovų vartų virpstą. Prie visų nelaimių dar Mutis gavo traumą. Antrą kėlinį jam teko kęsti skausmą. Po pirmo kėlinio 0-0 ir mums palankus rezultatas.

Per pertrauką apsitarėm, kad iš esmės nieko keisti nereikia, išskyrus tai, kad trūko aštrumo puolime žaidėm per daug susikaustę. Antrame kėlinyje varžovams visgi pavyko pramušti mūsų gynybą. Reikėjo keisti taktiką, per keletą akimirkų praleidom dar du įvarčius. Po minutės pertraukėlės vieną atlošėm ir bandėm dar labiau paspausti varžovus, tačiau po kontros gavom įvartį į savus vartus ir ko gero viskas tapo aišku. Per likusias 5 minutes varžovai pelnė dar du įvarčius. Taigi galutinis rezultas 1-6.

Nežiūrint šios nesėkmės pasiektas rezultatas yra geras ir nuleisti nosių tikrai neverta. Kitą savaitę jau eisim į lauką. Antradienį 18.30 renkamės prie Romuvos ir nuspręsim kur darysim treniruotę jeigu susirinks pakankamai žmonių planuojam vykti į Pandėlį.