Antra vieta mūsų kišenėje, bet.....

2014 03 29

Trijų dalių seriale atėjo metas antrai serijai. Niekas matyt ir nenumanė, kad ji bus tokia. Mūsų varžovai FSK Anykščių komanda prieš šias varžybas kaip ir į nieką nepretendavo. Tik labai palankių aplinkybių dėka jie galėjo užimti 3 vietą, tačiau Anykščiai yra Anykščiai. 

 Varžybas pradėjome tradicine sudėtimi, tačiau matėsi, kad šiandien trūksta ugnelės. Varžybas pradėjom per daug "ramūs'. Nieko nuostabaus, kad pirmieji pavojingi momentai kilo prie mūsų vartų, nors ir nebuvo Mariaus Valančiūno FSK atakų lyderio. Tik kėlinio viduryje pradėjom įsivažiuoti ir kurti pavojingus momentus. Vienas iš jų pasibaigė taikliu Pauliaus smūgiu į varžovų vartus. Dar poros progų neišnaudojome. Pirmo kėlinio pabaigoje neišlaikė Andriaus nervai ir jis užsidirbo geltoną kortelę. Teko komandos lyderį pasodinti ant suolo, kad atvėstų. 

 Antras kėlinys vyko taip pat atkakliai, kaip ir pirmas. Nei viena iš komandų nenorėjo nusileisti, daugėjo pražangų, susistumdymų. Liudas pora sykių tiesiog buvo "nušienautas". Mūsiškai irgi žaidė į "kaulą". Ir štai atėjo nelemta 16 minutė. Nuo čia pasakosiu tai ką mačiau aš. Guminis gal kiek neapdairiai išėjo iš vartų, tačiau nutraukė varžovų ataką ties vidurio linija išmušdamas kamuolį į užribį. Varžovai skubėjo, todėl Vitalijus sutrukdė jiems pradėti ataką. Varžovo smūgis su ranka į krutinę, Guma atsakė tik stipriau. Prie konflikto vietos jau subėgo visa varžovų komanda, neatsilikome ir mes. Po abipusių susistumdymų raudona kortelė parodoma ne tik incidento kaltininkams, bet ir Andriui Prunckui, už varžovo sugriebimą už gerklės pasak teisėjo. Aistroms aprimus mūsų aikštėje liko 3 trys žaidėjai varžovų keturi. Dvi minutes laiko turėjom gintis prieš kiekybinį pranašumą. Kad pavyko iškovoti galutinę pergalę turim dėkoti visų pirma Mučiui, Mantui ir Ernei. Likęs varžybų laikas praėjo be didesnių pokyčių matyt visi išsikrovė per 16 minutės konfliktą. 

 Taip pasibaigė kol kas pačios dramatiškiausios šio sezono varžybos kurios garantavo Rokiškio FK 2 vietą UAFA salės pirmenybėse.

 Kupiškėnai pralaimėjo Visaginui 6-11.