Mučio benefisas Visagine

2014 03 08

Visų pirma sveikinimai dailiosios lyties atstovėms Kovo 8 -sios proga. 

 Po gerų dviejų savaičių Rokiškio futbolo klubo internetinis puslapis tęsia pasakojimus apie Rokiškio futbolo gyvenimą. Per tą laiką kol šių eilučių autorius keliavo po margą pasaulį futbolo gyvenimas nestovėjo vietoje. Klubo komanda pralaimėjo mačą Ignalinoje 1-5. Senjorai Anykščiuose iškovojo trečią vietą savose varžybose.

 Šiandien UAFA pirmenybėse vyko sekančio turo varžybos. Mūsų laukė sunki išvyka į Visaginą. Į varžybas rinkomės prastai, nebuvo net keturių pagrindinės sudėties žaidėjų. Visaginas buvo likęs vieninteliu miestu kur pergalės skonis per eilę metų dar nebuvo patirtas. Prieš keletą metų čia žaidėm jau nelabai svarbias ketvirtfinalio varžybas su Evikono komanda. Tose varžybose už Rokiškio FK debiutavo Raimondas Smalstys (Mutis). Dar būdamas vidurinės mokyklos mokiniu gavo visai neblogą krikštą. Dabar jam teko pakeisti mūsų pagrindinį vartininką Guminį, kuris vis dar traumuotas po mūšio Anykščiuose. Dar nebuvo Edgaro, Manto ir Pauliaus. Jo nebūvimas labiausiai sunervino dėl ko žino ir jis pats ir visa komanda.

 Apie visaginiečius daug ką kalbėti nėra ko žaidžia visi ir jaunas ir senas. Mūsų sėkmės garantu galėjo būti tik ekstra nusiteikimas ir milžiniška koncentracija, na ir aišku sėkmė. Varžybas abi komandos pradėjo atsargiai pirmas 5 mintutes vyko "prisišaudymas". Girmieji prabilome mes tikslus Gedvės smūgis iš dešnio krašto vartininkui buvo per sunkus, beje kapitonas šį sykį žaidė puolėju. Šis sprendimas atrodo pasiteisino. Dar po kelių akimirkų Andrius dvigubina rezultatą. visaginiečiai atkuto tik kėlinio pabaigoje per tą laiką sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą 3-2. Vienas įvartis į mūsų vartus krito po to kai Mučiui pavyko atremti du varžovų smūgius iš kokių 3 metrų. Dar vienu atvėju jis 'ištraukė" varžovui kamuolį iš po kojų, kaip visi galvojo, kad jau praleidom įvartį. 

 Antro kėlinio pradžia vėl buvo mūsų du Andriaus ir vienas Rionkės įvartis mus išvedė į priekį 5-3. Kaip greit įsiveržėm į priekį, taip greit ir praleidom du golus į savus vartus. Reikalus pataiso Mučio įvartis iš savos aikštės pusės-įvartis gražuolis!!!!!!! Rezultatui esant 6-5 rionkė pražiopso varžovą prie mūsų vartų ir vėl lygu. Ir vis tik fortūna musų pusėje Rionkė taiso savo klaidą permesdamas kamuolį per varžovų vartininką iš nulinio kampo. Varžovai keičia vartininką aikštės žaidėju. Aistros kaistą neišlaiko šeimininkų komandos žaidžiantis treneris. Jis stumteli Gedvę,  Gedvė atsako tuo pačiu. Gedvė vos vos grypštelna jo veidą,o tas krenta, kaip nušautas. Pauzė užsitesia abu gauna po geltoną kortelę laimė varžybų laikas pasibaigia.

 Varžovai buvo verti lygiųjų mus būtų tenkinusios ir lygiosios, tačiau fortūna mūsų pusėje. Ši pergalė praktiškai garantavo 3 vietą, tačiau apetitas auga bevalgant.