Trečia iš eilės pergalė

2014 02 15

Kol kas viskas sekasi gerai iš trijų UAFA salės futbolo rungtynių laimėtos trys. Mačas Anykščiuose su tradiciškai "kietais" varžovais vietine FSK komanda klostėsi labai sudėtingai.

Šį sykį nebuvo dviejų starto sudėties žaidėjų, mūsų komandos rezultatyviausio Manto ir patikimo gynėjo Edgaro. Juos šį sykį pavadavo senjorai Liudas ir klubo prezidentas. Vartai buvo patikėti Guminiui. Mutis liko atsargoje. Vienu metu atrodė, kad jam teiks pakeisti Guminį, nes šis antro kėlinio pradžioje po susidūrimo suvaržovu sunkiai kėlėsi nuo salės grindų, tačiau neprireikė.

Varžybų planas buvo paprastas - apsiginti ir kontratakuoti. Varžovai turėjo aiškų lyderį Marių V. jo gynyba buvo patikėta Andriui. Reikia pripažinti, kad šį sykį Marius mums beveik nepridarė žalos ir tai didele dalimi dėka sėkmingos Andriaus gynybos.

Varžybos prasidėjo atsargiai mūsų gynėjai šiek tiek jaudinosi darė vaikiškas klaidas visa laimė ir varžovai neblizgėjo. Kėlinio viduryje Andriui pavyko smūgis iš savos aikštės pusės varžovų vartininkas nespėjo sureaguoti ir mes prikyje. Atrodė kėlinys pasibaigs minimalia mūsų persvara, tačiau po pražangos prieš Aliką šis nukritęs instiktyviai pareikalavo keitimo ir mūsų žaidėjų vienu metu atsirado aikštėje 6. varžovai tiksliai įžaidė kamuoli po laisvo smūgio ir išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje vėl viskas vyko apyligiai tik gal varžovų atakos pasidarė pavojingesnės. Kėlinio viduryje mums pavyko greitas išpuolis ir po Rionkės perdavimo Paulius pelnė įvartį 2-1. Dar po kelių akimirkų jau pasižymi pats Rionkė 3-1. Varžovai turi šansą išlyginti, bet kamuolys pataiko į vartų konstrukciją. Dar po akimirkos Guminis griauna tą patį Marių Valančiūną.teisėjas rodo į 6 m. baudinį. Varžovai nuo 6 m. žymos tikslūs nors Guminis liečia kamuolį. Paskutines 3 minutes tik gynėmės, nes varžovai jau žaidė pakeitę vartininką. Galutinis rezultats nepasikeitė 3-2 Rokiškio FK naudai. Dar vienas prakeiksmas nuimtas.

Jau antras varžybas iš eilės mūsų žaidimą puikiai cementuoja Andrius jis spėja visur ir gynyboje ir puolime.

Kitos turo varžybos pasibaigė taip: Visagino SC - Kupiškio FC Narjanta 12-2.

Sekančias varžybas žaisime vasario 23 d. Ignalinoje preliminarus laikas 11 val.