Čempionai krito Rokiškyje

2014 01 18

Pagaliau prasidėjo 2014 m. UAFA salės futbolo pirmenybės.Jų formatas keitėsi kelis sykius. Šiuo metu yra likę 5 komandos. Jos sužais tarpusavyje po dvi varžybas namuose ir išvykoje. Daugiausiai taškų surinkusi komanda taps pirmenybių nugalėtoja.

Ketvirtadienį į kovą stojo Kupiškio "Narjanta" ir Ignalinos KKSC Drūtūnai. Pergalę rezultatu 6-5 šventė svečiai. Rokiškio FK pirmame ture laukė dvikova su lauko futbolo čempionais SC Visaginas komanda. Ankstesniais metais varžybos su Visagino komanda nieko gero nežadėdavo. Esam pralaimėję ir minus 10 įvarčių. Tačiau dabar situacija pasikeitusi mūsų jaunimas jau subrendę futbolininkai 21-24 metai pats gazas žaisti. Atėjo metas kada galim kaip lygūs su lygiais kovoti su visomis komandomis mūsų apskrityje.

Šios dienos varžybos klostėsi permainingai. Iš pradžių atsilikinėjome vėliau įsiveržėm į priekį kol vėl leidom varžovams priartėti. Apie svečių komandą nėra ką šnekėti visi kamuolį "čiupinėję'. Vartus patikėm Gumai, mutis šį sykį prabuvo atsargoje. Aštuoni aikštės žaidėjai leido labai lengvai išspręsti keitimų problemą. Pusė pirmo kėlinio vyko žvalgyba. Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai po mūsų klaidos gynyboje. Po kampinio Edgaras rezultatą išlygino. Fantastiškas rikošetas leido svečiams vėl įsiveržti į priekį. Tiksint paskutinėms pirmo kėlinio sekundėms Mantas išlygina rezultatą. Po pirmo kėlinio lygu 2-2.

Antro kėlinio pirmą minutę po Manto smūgio mes priekyje. Svečiams antrą sykį nusišypso laimė rikošetas ir vėl lygu. Bet tai buvo mūsų spurto pradžia. Tikslūs Rionkės, Aliko tradiciškai Guminio smūgiai padidino mūsų persvarą iki 7-3. Varžovai susgribo tik per paskutines minutes ir priartėjo iki 7-5. Didesniems žygdarbiams jiems neužteko, nei laiko, nei jėgų.

Kaip visda patikimai sužaidė Guminis, gynyboje išskirčiau Andrių ir Edgarą. šiek tiek su baigiamaisiais smūgiais nesisekė Pauliui. Taigi pasiekta graži, užtikrinta komandinė pergalė.