Nuaidėjo paskutinis šių metų akordas

2013 12 23

Gruodžio 21-22 d. Rokiškio FK organizavo jau tradiciniu tapusį salės futbolo taurės turnyrą. Iš pradžių jis vadinosi "Romuvos" taurė, vėliau tapo LiCS taure, o pastaruosius metus vadinamas Rokiškio FK taurė. Tradiciškai turnyras vyksta dvi dienas.

 Šių metų turnyre įvyko pasikeitimų. Visų pirma dalyvavo stipri Biržų "Širvėnos" komanda. Atvyko Anykščių jaunimas. Rokiškio "Vienybė" susijungė su Rokiškio Jaunimu. Jau šeštadienio dvikovos parodė, kad draugiškame turnyre nugalėti nori visi. Gerai pradėjo varžybas FC Narjanta, nes atėmė taškus iš Biržų komandos. Vėliau jie užstrigo ir neįveikė Anykščių, bei pralaimėjo Rokiškio "Vienybei/Jaunimui". Pastariesiems nuotaiką sugadino "Senjorai" išplėšę lygiąsias vietiniame "derbyje" 3-3. Po pirmos dienos "Širvėna" ir "Vienybė/Jaunimas" turėjo po 7 taškus. Kupiškis -2, Anykščiai ir "Senjorai" po 1.

 Sekmadienio ryte prasidėjo dvikova tarp "Senjorų" ir SK Atomo, kuris visas varžybas žaidė per vieną dieną. Atomas ko gero neįvertino "senjorų" su kuriais turėjo "problemų" visuose turnyruose. "Senjorai" išplėšė pergalę rezultatu 3-2. Panevėžiečiai neturėjo, kur trauktis ir šiek tiek be ugnelės žaidusius nugalėjo "vienybę/Jaunimą". FC Narjanta sutriuškino "Senjorus" ir sugryžo į medalių gaudynes. Atomui nugalėjus Anykščius turnyrinė lentelė visai susijaukė.Kupiškėnams buvo būtina įveikti Atomą, kad išlikti kovoje dėl medalių ir jie tai padarė sudėtingoje kovoje 5-3. Rokiškio jaunimas išėjo visiškai kitaip nusiteikęs dvikovai su biržiečiais. Tik rungtynių pabaigoje pastarieji įrodė savo pranašumą 4-2, bei užsitikrino 1 vietą. "Senjorai" ir Anykščiai sprendė kam atiteks paskutinė vieta. Sunkiai, bet Anykščių jaunimas buvo priverstas kapituliuoti. Paskutinės varžybos tarp Biržų "Širvėnos" ir Atomo buvo svarbios tik "Atomui". Jeigu jie laimi užima 2 vietą, jei lygiosios lieka treti, pralaimėję nusirita į 5 vietą. Dėja taip ir atsitiko.

 Pirmoji vieta atiteko biržiečiams, antrąją vietą iškovojo kupiškėnai, treti Rokiškio Vienybė/Jaunimas tik dėl geresnio įvarčių santykio prieš Senjorus.

 Geriausias turnyro žaidėjas Rokas Stanulevičius iš Biržų. Biržų komandos vadovo Vytauto sūnus jau žaidės ir pagrindinėje "Ekrano" sudėtyje.

Eil. Nr.

Komanda

Žaist.

Perg.

Lyg.

Pra.

Įmuš. įv.

Pral. įv.

Įv. skirtumas

Taškai

1.

 Širvėna Biržai

5

4

1

0

25

9

+16

13

2.

 FC Narjanta

5

2

2

1

14

10

+4

8

3.

 Vienybė/Jaunimas

5

2

1

2

19

18

 +1

7

4.

 Senjorai

5

2

1

2

9

17

-8

7

5.

 SK Atomas

5

2

0

3

20

22

-2

6

6.

 FSK jaunimas

5

0

1

4

7

17

-10

1

daugiau foto: https://lh6.googleusercontent.com/I8aKCYkA4n3eWfzy_YGEHsr5R7Ozxpaen-wgsitdEame=w263-h197-p-no