Rokiškio FK senjorai pradėjo kovas

2013 12 09

 Šeštadienį Molėtuose rinkosi Aukštaitijos senjorų komandos. UAFA varžybose panoro dalyvauti 12 komandų, kad būtų lengviau organizuoti varžybas jos buvo suskirstytos į du pogrupius.

 Mūsų pogrupis varžybas pradėjo 9 val. Taigi laukė ankstyva kelionė. Šį sykį kaip reta sunkiai rinkomės į varžybas. 7.30 val. susitikimo vietoje buvome  tik 6 žmonės. Taigi realiai žiūrint vienas ant pakeitimo.

 Pirmoji dvikova su senais gerais pažystamais Utenos senjorais. Jie kaip ir dauguma kitų komandų atvyko pasistiprinę. Su Utena visada nesisekė žaisti scenarijus pasikartojo. Pusė varžybų laiko dar laikėmės gan sėkmingai, tačiau gavom įvartį iš nulinio kampo. Bandymai atstayti pusiausvirą nieko nedavė plius prasileidom dar vieną. Taigi galutinis rezultatas 0-2. Sekantis varžovas dar grėsmingesnis Visagino senjorų pirmoji komanda.  Varžybos susiklostė nesėkmingai pralaimėjom 0-3. Su Anykščių senjorais jau varžybų pradžioje praleidom du "dešovus' įvarčius. Nors Meistras sušvelnino rezultatą, tačiau galutinė pergalė priklausė anykštėnams 1-4. Ketvirtose varžybose mūsų laukė realiai silpniausias varžovas Visagino senjorų antroji komanda. Sužaidus apie 5 min. jau buvome priekyje 3-0. Likus žaisti 5 min. jau lygu 3-3. Pralaimėjimas būtų ko gro per daug psichologiškai skausmingas.Vėl įsiveržėme į priekį 4-3, bet varžovai po rikošeto lygina 4-4. Laimei Gedvė  tolimu smūgiu įtvirtina mūsų pergalę 5-4. Paskutinės varžybos su naujokais iš Ukmergės. Kaip nebūtų keista jie mums davė žaisti, gal tikėjosi klaidos. Taigi turėjom progų ypač Gedvė ir Meistras galėjom ir prasileisti. Jėgos seko, o dar Liudas gavo traumą. Tik milžiniškų pastangų dėka ištraukėme lygiąsias ir dar vieną taškelį 0-0. 

 Reziumuojant galima pasakyti, kad daugiau su tokiu žaidimu ir sudėtimi nebuvo galima tikėtis nuveikti. Kalomba pirmą kartą šiais metais žaidė salėje, kai jau atrodo reikia keistis, bet ant suolo tik vienas Sioma "rūko". 

 Kitas turas sausio 4 planuojamas rokiškyje.

Senas mūsų bičiulis atsiuntė nuotaukas iš varžybų jos bus patalpintos artimiausiu metu.