Savaitgalio varžybų anonsas

2013 10 08

Šeštadienį ir sekmadienį Rokiškio FK kovos su Biržų "Širvenos" komanda. Tai bus naujai organizuotų Aukštaitijos taurės varžybų ketvirtfinalio kovos. Tiek Rokiškio futbolininkai, tiek Biržų jau baigė kovas savo pirmenybėse. "Širvena" ką tik iškovojo 3 vietą LFF II lygos vakarų zonoje. 

 Su biržiečiais paskutinį sykį žaidėme 2011/12 m. sezone. Tai buvo draugiškos salės futbolo rungtynės. Kai mes dar buvome PAFF nariais su biržiečiais tekdavo kautis tiek lauko, tiek salės futbolo varžybose. Lauke pergalių kaip ir nepavyko iškovoti, o salės futbolo varžybose tik vieną sykį pajegesnė buvo mūsų komanda. Biržiečiai įvairių PAFF varžybų nugalėtojai ir prizininkai turintys gilias futbolo tradicijas.

 Su biržiečiais turim nemažai sąsajų. Justelis kai mokėsi Rokiškio kolegijoje atstovavo Rokiškio FK komandai ir praėjusių metų sezone nemažai mums padėjo. Dabartinėje "Širvenos" sudėtyje yra ir dabartinis mūsų komandos narys Mantas Gasiūnas. Taip jau susiklostė, kad šį sezoną jis suspėjo paatstovauti abiems komandoms. Taigi savaitgalį jo laukia dilema kurios komandos aprangą apsivilkti. "Širvenos" garbę gina ir kitas buvęs mūsų komandos narys panevėžietis Agnius Sadauskas.  Kiek pavyko sužinoti jie abu yra svarbūs šiandieninės Biržų komandos žaidėjai.

Savaitgalio varžybų laikas

Šeštadienį 12 val. Rokiškyje

Sekmadienį 12 val. Biržuose