Rokiškio FK padovanojo miestui futbolo turnyrą

2013 09 23

 Šiek tiek darganotą rugsėjo 21 d. rytą 4 futbolo komandos rinkosi į tradicinį futbolo turnyrą skirtą Rokiškio miesto gimtadieniui paminėti. Iš Utenos atvyko šio turnyro teisėjai, kurie kartu su komandų vadovais sudėliojo paskutinius turnyro reglamento akcentus. Buvo sutarta žaisti vieno rato sistema, po 15 min. skiriant vienam varžybų kėliniui. 

 Pirmieji ginklus surėmė Rokiškio ir Daugpilio bei Visagino ir Kupiškio senjorai. Pajėgesni buvo rokiškėnai ir visaginiečiai. Antrame ture Rokiškis nugalėjo kaimynus iš Kupiškio, o dviejų rusiškų komandų dvikovą laimėjo Visaginas. Taigi paskutinėse varžybose sprendėsi kas taps turnyro nugalėtojais ir kam atiteks trečioji vieta. Visi varžovai vieni kitus gerai pažysta, nes tarpusavyje tenka kovoti ne vieną sykį. 

 Varžybas dėl 3 vietos po permainingos kovos laimėjo svečiai iš Latvijos Daugpilio SZMA komanda. Prieš dvikovą dėl pirmos vietos lyg ir geresni šansai buvo Visagino pusėje, nes jų komanda patyrusi ir susižaidusi. Rokiškis žaidė namie, o tai irgi nemažas pranašumas.

 Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai jie greitai susikrovė 2 įvarčių persvarą. Ant bangos buvo Meistras, kuris ir įvarčius mušė ir asistavo komandos draugams. Antro kėlinio pradžioje Visagino senjorai pramušė Kalombos vartus. Įtampa augo, nes svečiai suprato iki pergalės turnyre reikia vieno įvarčio (Visaginui užteko lygiųjų). varžovų vartininkas drąsiai leidosi į atakas. Po jo klaidos puolime galėjo būti atomazga. Mūsiškių smūgiuotas kamuolys į tuščius vartus maždaug iš 40 metrų riedėjo ilgai kol atsimušė į virbstą ir sustojo. Paskutinį tašką rungtynėse padėjo Gedvė pelnydamas įvartį galva tiesiai į devyniukę. Taigi galutinė pergalė 3-1 ir taurė antrus metus iš eilės lieka Rokiškyje.

 Komandų apdovanojimo metu Rokiškio FK prezidentas padėjoko komandoms už dalyvavimą. Pasidžiaugė senjorų kovingumu bei neužgesinama energija kurios kartais pritrūksta mūsų jaunimui. Gaila, bet ir šį sykį senjorų varžybų neaplankė joks rajono vadovas. Kaip pasakė vienas iš svečių komandos žaidėjų: - juk mes irgi žmonės.

 Rokiškio FK dėkoja padėjusiems organizuoti šį turnyrą: Utenos apskrities futbolo asociacijai, AB Rokiškio sūris, UAB Darola.

Varžybų foto