Nesėkmingas savaitgalis

2013 09 15

 Kaip dažnai būna iš dviejų kiškių nepasiseka sugauti nei vieno. Šeštadienį Rokiškio futbolo klubo komandos nariai lankėsi Prienuose, kur vyko seniūnijų žaidynių finalai. Vien kelionė ir varžybos užtruko nuo 5 val ryto iki 23 val. vakaro. Atrodo surinkom neblogą kompaniją, tačiau varžovai pasirodė per rimti. Du pralaimėjimai ir lygiosios neleido pakilti iš grupės. Guodžia tik tai, kad pamatėm varžybų lygį ir nors kartą sudalyvavome tokiame renginyje. 

 Sekmadienį laukė sunki išvyka į Anykščius. Sunki dėl to, kad Anykščiuose visada sudėtinga žaisti ir dėl to, kad Anykščių komandai tai buvo paskutinė galimybė užsikabinti. Planavom paimti bent tašką, kad paskutinėse rungtynėse būtų lengviau. 

 Į varžybas surinkom didelę kompaniją, tačiau dauguma buvo po išvakarėse žaistų varžybų kas Prienuose, kas Panevėžyje. Prieš varžybas bandėm nusiteikti kovai lyg ir motivacijos neturėjo stigti. Prasidėjus rungtynėms šeimininkai gan greit perimė iniciatyvą ir pradėjo mus spausti. Vėlavom visur ir išsirinkdami žaidėjus ir atlikdami perdavimus. Mūsų žaidimas buvo toks lėtas, kad varžovams nekėlė jokių rūpesčių. Tuo tarpu Marius Valančiūnas vis labiau terorizavo mūsų gynybą. Sužaidus apie 15 min. į Kalombos vartus krito pirmas įvartis, po penkių antras dar po kiek laiko trečias. Visų jų aktyviu dalyviu buvo tas pats Marius. Po pirmo kėlinio 0-3 ir jokių prošvaisčių. 

 Antrame kėlinyje padarėme kai kuriuos pakeitimus ir reikalai pasitaisė žaidimas išsilygino. Atakavo ir vieni ir kiti. Ant 1, o gal ir ant 2 įvarčių prižaidėme, tačiau kamuolys nėjo į vartus. Keletą sykių mūsų vartus gelbėjo Mutis pakeitęs Kalombą. Galutinis rezultatas 0-3.

 Kodėl pralaimėjome? Manau buvom pavargę per sunkūs ir per lėti, kaip visada 'arė' Giedrius, bet šį sykį jam nelabai sekėsi, o pagalbos buvo per mažai. Nežinau kas sugalvojo tokiom svarbiom varžybom skirti teisėjauti vaiką, kurio tėvas žaidė aikštėje už Anykščius. Pirmas ir trečias įvarčiai į mūsų vartus kažin ar ne iš nuošalės. Aišku jaunimą reikia ugdyti, bet ar tokiose varžybose? Pagrindinė pralaimėjimo priežastis manau ta, kad šeimininkai labiau norėjo laimėti, o mes grynai nesusitvarkėme su psichologija. 

 Kas toliau? Kadangi kupiškis išplėšė du taškus iš FK 2003 tai paskutinėse varžybose mums būtina nugalėti "Narjantą" Kupiškyje, kad užsidėti kokius nors medalius. Taigi laukia žūtbūtinis "derbis" rugsėjo 28 d.