Pagaliau pavyko nutraukti nesėkmių ruožą

2013 08 31

Prieš paskutinę vasaros dieną Rokiškio FK žaidė VII UAFA pirmenybių turo rungtynes su FK 2003 iš Utenos. Po permainingos kovos pergalę iškovojo Rokiškio FK 4-0.

Gal 2007 m. kada mūsų klubas dar žaidė Panevėžio apskrityje įvyko draugiškos varžybos tarp Rokiškio FK ir FK 2003 klubų. Jas mes laimėjome 4-0 ar 5-0. Po šių varžybų klubai tapo draugais, vykdavome vieni pas kitus į turnyrus pastaruoju metu tie santykiai kaip ir atšalo. Nuo to meto pasikeitė dauguma žaidėjų, senieji perėjo į senjorų futbolą jų vietą užėmė jaunimas.

Vakarykštės varžybos buvo svarbios daugeliu aspektų. Abi komandos kovoja dėl prizinių vietų tiek mes, tiek jie prieš tai buvusiame ture patyrė nesėkmes. Mūsų nesėkmių serija užsitęsė iki 3 pralaimėtų varžybų paeiliui. Taigi gerai sužaisti bei pasiekti pozityvų rezultatą buvo svarbiausias uždavinys. Varžybas su Auto1 Logistics galima laikyti nesėkmingomis visomis prasmėmis reikėjo jas greičiau pamiršti.

Varžybų laiko paankstinimas kėlė tam tikrų problemų, nes 18.30 val. dalis mūsų žaidėjų tik įžengė į stadiono teritoriją, o Giedrius dar lėkė iš Vilniaus. Nurodymai komandai prieš varžybas buvo paprasti: kovoti dėl kiekvieno kamuolio, spausti varžovus visoje aikštėje. Taigi startinė sudėtis toli gražu ne optimali. Kadangi dėl darbo nebuvo Kalombos nuo varžybų pradžios į vartus stojo Mutis. Nors varžovai neruko perimti iniciatyvą, matėsi, kad vyrai nusiteikę rimtai. Kol mes įvedinėjome į aikštę pavėlavusius žaidėjus priešininkai turėjo dvi šimtaprocentines progas. Gynyba su vartininku priešakyje sugebėjo atsilaikyti. Kada įpusėjus kėliniui į aikštės vidurį žaisti išėjo Gasas mūsų reikalai ėmė sparčiai taisytis. Dabar jau mes rengėme pavojingus išpuolius prie varžovų vartų. Du pavojingus smūgius atliko mantas Ličkus, vieną Gasas. Sužaidus apie 35 min. išaušo Giedriaus momentas. Jis tradiciškai persimetė kamuolį, apibėgo gynėją ir pasiuntė jį į vartų tinklą. Iki kėlinio pabaigos niekas nepasikeitė.

Antrame kėlinyje reikėjo tikėtis varžovų spaudimo. Vėl labai laiku pelnėm įvartį po skerso perdavimo Giedrius apiformino dublį. Varžovai rankų nenuleido bandė atakuoti tiek kraštais, tiek per centrą, bet pasiaukojamas gynėjų ir vartininko žaidimas žlugdė visas jų pastangas. Kėlinio viduryje įvartis šedevras pavyko Mantui. Maždaug iš 16 metrų smūgiuotas kamuolys "sudraskė' voratinklius kairiajame vartų kampe. Tokį jo įvartį jau teko matyti prieš keletą metų Pandėlyje. Visus taškus ant 'i" sudėjo Alikas, po gražios mūsų atakos pasiuntęs kamuolį į vartus iš baudos aikštelės. Varžovai turėjo du tolimus smūgius, tačiau Mutis juos fantastiškai ištraukė. Apskritai toks sėkmingas jo žaidimas daugeliui buvo staigmena. Taip užtikrintai tokiose rimtose varžybose sužaisti matyt norėtų ne vienas. Respect Mučiui ir gero žaidimo ateityje. Taigi "kietas riešutėlis' iš Utenos perkastas. Svarbu ir tai, kad pavyko atsirevanšuoti didesniu skirtumu negu buvo pralaimėta pirmame rate. Ačiū vyrams už kovinę dvasią su tokiu nusiteikimu galima pasiekti ir daugiau.