Visagino veteranų riešutas pasirodė per kietas

2013 08 22

 Antra sezono dalis startavo UAFA select cup pusfinalio varžybomis. Mūsų varžovas Visagino Inter veteranų klubas. Tas kas galvojo jog tai lengvas varžovas turėjo smarkiai apsirikti. Visagino senjorai neabejoti Utenos senjorų turnyrų lyderiai. Jie ką tik pasibaigusiame Visaginas cup užėmė antrą vietą, be to pergalė pirmame rate prieš Visagino SC irgi kalba pati už save. 

 Kiek neįprastas varžybų laikas diktavo neįprastą mūsų susirinkimą į varžybas. Po darbų iš Vilniaus atlėkė  Giedrius ir Algis, iš Panevėžio galėjo atvykti tik dviese Aurė ir Dainius. Taigi prieš varžybas teko prašyti Viktorą, kad jis dar sykį pagelbėtų gynybos centre. 

 Varžovai pasistiprinę keliais jaunais žaidėjais bandė pasiekti greitą įvartį, tačiau jiems nesėkmingai. Mūsų žaidimas bangavo lyg ir buvo keletas neblogų epizodų, tačiau dažniausiai po kelių sėkmingų perdavimų kamuolys atitekdavo varžovams.

 Po pertraukos pakeitėm kelis žaidėjus. Vietoj Viktoro išėjo Mindė, Liudą pakeitė Meistras, o vietoj Rionkės debiutavo Rytis. Visi jie vaizdo tikrai nesugadino. Varžyboms artėjant link pabaigos ir žinant, kad laukia baudiniai bandėme užpulti didesnėmis pajėgomis, tačiau varžovai kelis sykius privalėjo mus nubausti, o jų pasiektas įvartis nebuvo užskaitytas dėl nuošalės. Taigi šį sykį nesisekė užpulti varžovai sužaidė tvarkingai beveik be klaidų gynyboje, tuo tarpu mes dažnai "pažarinome". 

 Reziumuojant varžybas galima sakyti jog svečiai sužaidė brandžiau, jų individualus meistriškumas irgi pasirodė geresnis. Realių progų jie irgi sukūrė daugiau, nežiūrint visko laukė 11 m. baudinių loterija.

 Keturi žmonės kurie muš baudinius buvo aiškūs, diskutavom tarp Aliko ir Mariaus, pasirinkom Marių. Pirmas iš mūsiškių smūgiavo Giedrius. Ilgarankis varžovų vartininkas ištraukė smūgį. Varžovų puolėjo bandymas nesėkmingas, nes dabar jau sublizga Kalomba. Gedvė, kaip visada tikslus. Priešininkai tiksliai. Marius pataiko į virbstą. Varžovas tikslus. Dainius sunkiai, bet įmuša. Varžovai įmušą. Aure tiksliai. Lieka lemiamas varžovų smūgis ir jis nesėkmingas nes kamuolys atsimuša į virbstą. Taigi ir vėl lygu 3-3. Drama tęsiasi toliau. Alikui visgi prireikė smūgiuoti, jis varžovų vartininko nepergudrauja. Kalomba ir vėl ištraukia komandą. Rionkė tiksliai, varžovai taip pat. Meistras tikslus, varžovai taip pat. Mindė  deja, bet neįmuša. Varžovai tiksliai ir jie švenčia pergalę po baudinių serijos rezultatu 6-5.

 Varžybos baigėsi jau gerokai pritemus, jeigu būtų reikėję žaisti pratęsimą ko gero būtume baigę jau nakčia.