Mūsų "legionieriai" 3 dalis

2013 08 09

  Praėjusiais metais buvo papasakota apie pirmuosius Rokiškio FK legionierius tai: panevėžietis Tadas Ragauskas kuris mokėsi Rokiškio kolegijoje ir žaidė už Rokiškio FK 2006 -2007 m. Anykštėnas Marius Valančiūnas jis irgi studijavo toje pačioje mokykloje ir pora metų atstovavo Rokiškio FK, bei ukmergiškis Giedrius Parauka žaidęs 2007-2008 m. 2008/2009 m. žiemą už Rokiškio FK žaidė vilnietis Žilvinas Drėgva apie jį galima rasti info mūsų tinklapio naujienų archyve.

 2009 m. prasidėjusi ekonominė krizė parginė iš Panevežio į Rokiškį Andrių Prunckų. Artėjo 2010 m. didžiojo futbolo sezonas, kadangi 2009 m. UAFA pirmenybės mums susiklostė ne kaip. Dalis žaidėjaų jau pasiekė tokį amžių, kad ištempti visas varžybas darėsi vis sunkiau, strigo puolimas, be to ir mikroklimatas buvo ne koks. Taigi gimė idėja 2010 m. sezonui pasistiprinti Panevėžio SK "Atomas" žaidėjais kuriuos gerai pažinojo Andrius. Tokiu būdu į mūsų komandą atėjo gynėjai Dainius Staniulis, Mindaugas Kučys, saugas Mantas Gasiūnas ir puolėjas Agnius Sadauskas. Tai kėlė naujų problemų, nes dalis žaidėjų tokį sprendimą priėmė natūraliai ir suprantamai, daliai nepatiko, nes tapo aišku, kad reikės dalintis žaidybiniu laiku. 2010 m. sezonas gavosi visai sėkmingas tik  nedaug pritrūko iki prizinės vietos. Santykiai komandos viduje irgi apsišlifavo. Nuo 2010 m. pastoviai už mūsų komandą žaidžia tik Dainius Staniulis. Jis tapo savotišku "tiltu" tarp Rokiškio ir Panevėžio. Dainius yra ir mūsų komandos vicekapitonas. Šiandien jis kalba apie save.

 

Pozicija… Vidurio gynėjas, bet karjerą SK „Atomas“ pradėjau puolime.

Pravardė… Senais laikas komandoje buvo žmonių, kurie vadindavo „Mažyliu“, nes su vyresniu broliu žaidžiame vienoje komandoje. O dabar tiesiog Dainius.

Numeris… vienareikšmiškai 6 J Dar nuo mokyklos laikų. Kodėl? Tarkim, prie 7 ar 13 numerių išsirykiavusios eilės, o 6 konkurencijos mažai J

Užsienio komanda ir žaidėjas… Madrido „Real“, žaidėjas Roberto Carlos.

Koja… Stiprioji dešinė, bet kažka galiu padaryti ir kaire J

Įvartis… Kadangi jų daug nemušu… Teko porą kartų pasižymėti LFF taurėje, tai išskirčiau įvartį į FK „Šilutė“ vartus.

Kodėl futbolas? Esu išbandęs daug sporto šakų, bet su futbolu augau nuo mažų dienų. Gyvenau futbolistų kieme, iki sutemų vaikydavomės kamuolį, teko išdaužti ne vieną kaimynų langą J Lankiau mokyklą, kurioje pagrindinė sporto šaka futbolas, tas gal ir užkabino.

Charakteris… Gyvenime impulsyvus, nemėgstu sėdėti vietoje. Manau, kad esu draugiškas, lengvai bendraujantis. Aikštėje daug kalbu, stengiuos patarti komandos draugams. Gal kartais persistengiu, bet toks jau to vidurio gynėjo darbas J

Laisvalaikis… Draugai, filmai, sportas. Su komandos draugais keliaujame į turnyrus, žaidžiame tinklinį, pokerį. Mėgstu fotografuoti.

Knyga… J J J „Ką žmonės dirba visą diena“ J Šia knygą esu perskaitęs gal 10 kartų J daugiau knygų nebuvo J

Filmas… Mėgstu komedijas, filmus paremtus tikrais faktais, dokumentiką. Pažiūriu ir animacijos J

Muzika… Klausau tokią muziką, kokia yra populiari. Kai švenčiau 10 metų jubiliejų, dovanų gavau Stasio Povilaičio kasetę J

Prietarai prieš varžybas… Niekada neužsirišu šortų raištelių ir dieną prieš neimu į rankas skūtimosi reikmenų J

Pasiekimai… Turiu nemažai medalių, bet labiausiai gal išskirčiau metus, kai su SK „Atomas“ laimėjome visus renginius, kuriuos organizavo SFL: čempionatas kieme, čempionatas salėje bei SFL taurės varžybos.

Mada… Išeidamas iš namų užmetu akį į veidrodį J nemėgstu būti kaip „pilka pelytė“, tiesiog manau, kad kiekvienam reikia prisižiūrėti.