Pirmos sezono dalies apžvalga

2013 07 16

 Įpusėjo liepos mėnesis, kol daugumą užvaldžiusi atostogų nuotaika galima aptarti iki šiol nuveiktus darbus.

Tradicinių draugiškų varžybų prieš sezoną surengti dėl užsitęsusio pavasario atėjimo nepavyko, todėl žaidėme Pandėlyje. Naujame 4 komandų turnyre Rokiškio FK po baudinių serijos laimėjo prieš SK Atomą ir tapo turnyro nugalėtoja. Treti liko Kupiškio "Narjantos' futbolininkai, ketvirti Zarasų "Liepsna".

 Pirmose varžybose UAFA  pirmenybėse mūsų laukė Utenos Auto1 Logistics komanda, praėjusių metų 3 vietos laimėtojai ir salės futbolo pirmenybių nugalėtojai. Varžybas vykusias Anykščiuose, kiek netikėtai lengvai laimėjome rezultatu 4-1, nors aikštėje lengva nebuvo. Antroje dvikovoje mūsų laukė vėl Utenos komanda šį sykį FK 2003. Praėjusių pirmenybių FK 2003 nebaigė, o į šias atėjo sustiprinusi savo gretas jaunais žaidėjais. Svečiai išsivežė pergalę rezultatu 2-0, kuri oficialiame UAFA tinklapyje vis dar užfiksuota, kaip 0-3. Trečio turo varžybos Visagine pasibaigė kovingomis lygiosiomis 1-1, kur abi komandos galėjo ir laimėti ir pralaimėti. Mūsų varžovais UAFA select taurėje tapo Auto1 logistics komanda. Varžybas užtikrintai laimėjo Rokiškio FK 5-0. Sekantis UAFA pirmenybių turas į mūšį suvedė Rokiškio ir Anykščių komandas, nors atsilikome 0-1, galutinis rezultatas buvo palankus mums 3-2. Pirmą ratą užbaigė tradicinis "derbis" su Kupiškiu, kur buvo iškovota pergalė rezultatu 2-0. Paskutinės varžybos tai dvikova LFF taurėje su Marijampolės "Švyturio" komanda mums susiklostė labai nesėkmingai 2-6 rezultatas kalba pats už save.

 Taigi sužaistos 7 oficialios varžybos jų metu pasiektos 4 pergalės, vienos lygiosios ir patirti 2 pralaimėjimai. Įvarčių santykis 17-12. Mūsų įvarčius pelnė:

Giedrius - 4, Marius -3, Algis -3, Andrius -3, Aurimas, Darius, Dainius, Gedvė po 1. 

 Komandoje įvyko keletas debiutų. Patikimu žaidimu gynyboje pasižymėjo Matas gaila, kad jis paskutinėse varžybose gavo traumą ir nežinia kuriam laikui iškrito iš rikiuotės. Pagrindinėje komandos sudėtyje pradėjo žaisti Rionkė. Visiška tragedija tapo paskutinės varžybos su "Švyturiu". Nuslūgus emocijoms tapo aišku, kad vėl susidūrėme su atsakomybės, bei tarpusavio santykių problemomis. Kai sekasi tai viskas gerai, kai nesiseka iš karto balaganas.