Šį sykį Rokiškio FK pervažiavo per Auto komandą

2013 06 08

Į džiungles atėjo sausra, šiuo atvėju į Rokiškį ir į RSC stadioną. Lyja visur, tik ne mūsų mieste, todėl stadiono vėja kuo toliau tuo labiau primena betonkę Utena - Vilnius. Nežiūrint to ir toliau treniruojamės ir toliau žaidžiam varžybas.

Mūsų penktadienio varžovai Utenos FK Auto1 Logistics pergyvena ne pačius geriausius laikus, bet jau ne sykį yra buvę kada jie atsigauna pirmenybių pabaigoje. Vakarykštės varžybos tai UAFA Select taurės ketvirtfinalis. Kadangi mūsų 'legionieriai" iš Panevėžio vėlavo tai pirmą kėlinį žaidėm vien sava chebra. Saška su Elviu užėmė sau neįprastas vidurio gynėjų funkcijas, Alikas su Giedriumi tapo vidurio saugų pora. Sužaidus apie 15 min. į varžovų vartus krito pirmas įvartis po skerso perdavimo pasižymėjo Algis. Varžovai turėjo galimybę išlyginti rezultatą kai po kampinio kamuolys kliudė mūsų virpstą. Dar po kelių akimirkų Algis siunčia kamuolį į vartus, tačiau teisėjai jo neužskaito motyvuodami tom, kad nematė ar buvo įvartis. Galiu atsakingai pasakyti, kad įvartis buvo, bent jau iš žiūrovų pozicijos jis buvo aiškiai matyti. Visa laimė, kad po kelių akimirkų Algis pelnė dabar jau "užskaitomą" įvartį. Per rungtynes su FK 2003 mums įrašė varžovų nepelnytą įvartį dabar neužskaito pelnyto, geriausias buvo motyvas:- Ir per čempionų lygą teisėjai ne viską pamato. Kėlinį užbaigė tikslus Mariaus smūgis. Taigi ilsėtis išėjome turėdami slidžią persvarą 3-0 plius visiška varžybų kontrolė, bei neblogas futbolas, kurį mums leidžia demonstruoti varžovai.

Po pertraukos sudėtis buvo pakeista 70 procentų. Varžovai bandė perimti iniciatyvą, tačiau jų atakoms trūko aštrumo. Algis pelnė dar vieną įvartį taip apiformindamas pirmą "chetriką" už Rokiškio FK. Tikėkimės, kad ir ateityje taikiklis nenusimuš. Varžovų 'žudimą' užbaigė Darius bene pats mažiausias mūsų žaidėjas pelnydamas įvartį galva. Turėjom dar progų, tačiau daugiau įvarčių pelnyti nebepavyko. Taigi gan solidi Rokiškio FK pergalė rezultatu 5-0. Ir patekimas į taurės pusfinalį, kur mūsų laukia Visagino senjorų komanda.

Varžybas stebėjo Lina, taigi varžybų foto ieškokite "Gimtojo Rokiškio" internetinėje svetainėje.