Kovingos lygiosios

2013 05 27

 Lietingą šeštadienį Rokiškio FK lankėsi Visagine, kur žaidė UAFA 3 turo rungtynes su vietos SC komanda. Varžybų išvakarėse buvo neramu ar susirinksime į varžybas, bet kai reikėjo važiuoti turėjom 17 žmonių į 16 vietų mikrautobuse. Taigi Meistrui teko važiuoti "zuikiu", be bilieto na, bet čia pats kaltas ne pirmą sykį nepraneša, kad važiuos. Išlaipinti Meistriuką irgi niekas nenorėjo, nes važiuoti į priešo teritoriją be talismano būtų per daug rizikinga. Genai šį sykį teko atsakingos šoninio teisėjo pareigos.

 Prieš varžybas ir jų metu lijo, bet kaip sako Gedvė; - tai mūsų oras. Šiek tiek pakoregavome sudėtį prieš varžybas. Puolime Su Marium žaidė Giedrius. Saška buvo patrauktas į saugus, o jo vietą gynyboje užėmė Mindė. Pirmas 10 min. varžovai aikštėje darė ką norėjo, matyt veikė ir tai, kad siekė atsirevanšuoti už salės futbolo varžybas. Pora kartų gelbėjo Kalomba, dar kelis sykius nepataikė patys, tačiau įvartis krito. Po kampinio prie mūsų vartų "neišnešėm" kamuolio iš baudos aikštelės ir Kalomba buvo sušaudytas. Visaginas dar bandė padidinti rezultatą, tačiau vėl sublizgėjo Kalomba. Įpusėjus kėliniui atsigavom ir pradėjom dusinti varžovus. Jų vartininkas ėmė panikuoti. Likus žaisti apie 5 min. Giedriui pavyko reidas link varžovų vartų. Bandymas permesti kamuolį per vartininką buvo sėkmingas, nors šis ir lietė kamuolį pirštų galiukais apsaugoti savų vartų nesugebėjo. Taigi labai laiku pelnytas įvartis ir rezultatas 1-1.

 Antrame kėlinyje jau mes diktavome savo sąlygas. Varžovai neįprastai daug klydo perduodami kamuolį. Kaip Matas nesugebėjo pataikyti į vartus iš poros metrų, matyt nesuprato ir pats. Pora Giedriaus prasiveržimų varžovai nutraukė pusiau su baudomis paskutinę akimirką. Gedvės šūvis iš 30 m. prazvimbė visai šalia vartų. Varžovai paskutines 10 min. bandė surengti mūsų vartų šturmą. Pradėjom "pažarinti", bet laimei atsilaikėme. Taigi lygiosios bene teisingiausias šių varžybų rezultatas.

 Jeigu reikėtų rinkti geriausią mūsų komandos žaidėją matyt tai būtų arba Kalomba, arba Giedrius. Kalomba du sykius pademonstravo stebuklus, be Giedriaus mūsų puolimas, kaip be druskos. Gerai į varžybas įsitraukė Rionkė, visi kiti sužaidė taip kaip turėtų žaisti visada. Manykim, kad šis taškas labai pravers ateityje.

20130525241.jpg

 20130525242.jpg