Prieš FK 2003 atsilaikyti nepavyko

2013 05 19

 Penktadienį gegužės 19 d. Rokiškyje buvo atidarytas futbolo sezonas. Pagal UAFA pirmenybių tvarkaraštį varžybas su Utenos FK 2003 turėjome žaisti išvykoje, tačiau uteniškiai patys pasiūlė žaisti Rokiškyje mus toks variantas tenkino. Po pirmų gan sėkmingų varžybų Anykščiuose tikėjomės sėkmingo pasirodymo ir namie, tačiau nepasisekė.

 Pirmos neramios žinios atėjo jau praėjusiį pirmadienį, kada Vilniuje varžybų metu susižalojo mūsų "varikliukas" Andrius. Ketvirtadienį tapo aišku, kad nebus Giedriaus, prieš pat varžybas netekom Edgaro taigi į aikštę ėjom gerokai praretėję. Į varžybas tik, kad suspėjo Algis atlėkęs iš Vilniaus. Taigi turėjom daugiau ar mažiau tradicinę praėjusių metų sudėtį.

 Pirmas 15 min. iniciatyva priklausė svečiams teko įtemptai ir sunkiai gintis. Tik įpusėjus kėliniui gavosi kelios pavojingos atakos. Vienos iš jų metų Marius privalėjo pelnyti įvartį tai buvo aštriausias mūsų momentas sukurtas varžybose, ne be varžovų klaidų. Pasikartojo sena taisyklė neįmuši tu įmuša tau. Jaunasis varžovų puolėjas išbėgo vienas prieš Kalombą ir pasiuntė kamuolį į vartus. Gedvė ir Matas turėjo savus šansus, tačiau pirmu atvėju išgelbėjo vartininkas, o antru skersinis. Prieš kėlinio pabaigą varžovai galėjo padvigubinti rezultatą.

 Antrame kėlinyje buvo stiprinamas aikštės vidurys ir žaidimas iš esmės apsilygino, tačiau niekaip nesisekė kurti momentų. Varžovai žaidė drąsiau ir aktyviau jų atakos buvo pavojingesnės. Likus žaisti apie 10 min. po sumaišties prie mūsų vartų krito antras įvartis ir viskas tapo aišku. Pakrikom, galėjom gauti ir trečią iš 11 m., tačiau varžovas sugebėjo nepataikyti į vartus.

 Po varžybų buvo toks jausmas, kad kažko pritrūko, gal nusisuko sėkmė.  Praeitas varžybas užteko fizinių jėgų dabar buvo momentų kai varžovai tiesiog apibėgdavo. Žodžiu pralaimėjom pelnytai, bet tragedijos nedarom.

 Klubo vardu ačiū tikriems sirgaliams atėjusiems palaikyti komandos tikėkimės, kad sekančios varžybos bus sėkmingesnės. Kaip sako rytų išmintis "šunys loja, o karavanas eina toliau" sekančios varžybos jau ateinantį šeštadienį žaisime Visagine.