Gandai apie "Romuvos" stadioną

2013 05 15

 Kadangi oficialios informacijos apie amžiaus stadiono statybas Rokiškyje nėra tai tenka kliautis gandais. Noriu priminti, kad su "Romuvos" gimnazijos stadiono rekonstrukcija buvo siejamos nemažos viltys ir perspektyvos. Jis turėjo būti pradėtas ekspluatuoti prieš gerus metus. Šiandien visi matome į kokį "š" šios viltys pavirto.

 Projektas strigo jau nuo pradžių, o dabar iš viso nematyti jo galo. Visi darbai lyg ir padaryti, tačiau su statybininkais niekas atsiskaityti nenori. Eurpos sąjungos lėšas skirianti agentūra mano, kad buvo nukrypta nuo projekto t.y. padaryti neprojektiniai darbai. Kadangi ten žiūrima kiekvienos raidės, tai nenumatytas finansuoti tribūnos jau yra pažeidimas.

 Šiuo metu stadionas kabo tarp dangaus ir žemės. Senojo "Romuvos" stadiono kaip ir nebeliko, naujas nepriduotas. Kai projektas buvo pradėtas vykdyti jis vadinosi "Romuvos" gimnazijos stadionu, kaip žinia nuo praėjusių metų "Romuva" patapo J. Tumo- Vaižganto gimnazija, o tai projekto sąlygų pažeidimas kuriuo įsipareigojama 5 metus nieko nekeisti.

 Savivaldybė galėtų finansuoti stadiono rekonstrukcijos darbus, tačiau neturi lėšų ir matyt niekada neturės. Net stadiono žolės negalima pjauti, nes jis yra niekeno.

 Taigi tenka pripažinti, kad mikrorajono centre buvo įrengta gera kokybiška šunų vedžiojimo aikštelė. Vyresni žmonės prisimena sovietmetį ir sako, kad tada buvo "bardakas", tačiau tokio "bardako" koks yra dabar tada net nebuvo galima įsivaizduoti. Gal būt suklysta ne iš blogos valios, tačiau ar ne per daug klaidų?