Salės futbolo sezono skambiu akordu užbaigti nepavyko

2013 04 26

 Praėjusį savaitgalį Zarasuose Rokiškio FK sužaidė paskutines šios sezono salės futbolo varžybas. Po grupės varžybų keturių komandų tarpe užėmėme 2 vietą ir pusfinalyje susitikome su FK "Pieva". Į varžybas šiek tie vėlavome todėl daliai komandos nepavyko normaliai apšilti. varžybos gavosi, nei šiokios, nei tokios. FK "Pieva" demonstravo daug noro ir pastangų, ir žaidė gan chaotišką futbolą. Mes visų varžybų metu taip ir nesugebėjome prie jo prisitaikyti. Buvo aišku, kad varžybų nugalėtoją išaiškins vienas įvartis arba baudiniai. Likus žaisti apie minutę Kalombą nuginklavo mūsiškis Marius, nors reikia pasakyti, kad varžovai ko gero visų varžybų metu buvo arčiau įvarčio ir jeigu ne Kalomba tai tas įvartis būtų atsiradęs dar greičiau. Mes turėjom vieną šimtaprocentinę progą, bet Alikas jos neišnaudojo. Bandėm gelbėtis pakeisdami vartininką ir gavom įvartį iš vidurio. Nors Liudui pavyko sušvelninti santykį ir toliau fortūna lydėjo šeimininkus. Per kelias akimirkas prasileidom dar 2 įvarčius.

 Varžybas dėl 3 vietos gan lengvai laimėjom prieš "Liepsną" rezultatu 7-0. Prieš turnyrą komandai buvo keliamas uždavinys būti pirmiems, bet ir vėl nepavyko. Zarasuose dar nesam buvę pirmi, o jau dalyvaujam kokį 5 sykį.

 Apibendrinant 2012/2013 m. salės futbolo sezoną galima pasakyti, kad visur pritrūko nedaug. Klaipėdoje pralaimėjom "Nautikai" po atkaklios kovos. UAFA salės futbolo varžybose likom 5 vietoje, nors taškų surinkome tiek pat kiek varžovai 3-4 komandos. Senjorų turnyre 3 vieta pralaimėta po baudinių, na ir Zarasai užbaigė šiaip nesėkmingą sezoną.

20130421231.jpg