2013 04 23
Balandžio 21 d. Žemės ūkio mokyklos sporto salėje baigėsi salės futbolo varžybos Zarasų sporto centro taurei laimėti. Kaip ir tikėtasi, finaliniame etape sulaukėme ir įdomių dvikovų, ir emocijų, ir aistrų. Nors pirmame pusfinalyje ,,SZMA” futbolininkai iš daugpilio nesunkiai rezultatu 8 : 2 įveikė zarasiškių FK ,,Liepsnos veteranų” komandą, tačiau antrasis pusfinalis buvo visišką priešingybė pirmajai dvikovai. Rungtynėse tarp FC ,,Pieva” ir FK ,,Rokiškis” komandų po 38 sužaistų minučių rezultatas vis dar buvo 0 : 0. Įvarčių lietus pasipylė iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes, per kurias zarasiškiai sugebėjo įmušti 4 įvarčius, o Rokiškio komanda tik 1. Mažajame finale FK ,,Liepsna veteranai” nesugebėjo rimčiau pasipriešinti FK ,,Rokiškis” komandai ir pralaimėjo rezultatu 0 : 7. Na o didysis finalas tarp FC ,,Pieva” ir ,,SZMA” komandų vyko įpač atkakliai ir įdomiai. Visas rungtynes vyko apyligė varžovų dvikova, likus iki rungtynių pabaigos vienai minutei švieslentėje rezultatas buvo 3 : 3. Atrodė, kad sulauksime baudinių serijos, tačiau paskutiniąją rungtynių minutę zarasiškiai pasinaudojo varžovų pražanga ir geriausias FC ,,Pieva” komandos futbolininkas Rolandas Jusys įspudigu smūgiu įmušė lemiamą ketvirtąjį įvartį.
Geriausiais varžybų žaidėjais pripažinti: Sergejus Rubizovas (FK ,,Liepsna veteranai”), Raimondas Arminas (FK ,,Rokiškis”), Sergejs Bogdanovs (,,SZMA”), Rolandas Jusys (FC ,,Pieva”). Geriausias vartininkas – Julius Kukonenko. Rezultatyviausias žaidėjas – Vadims Verbickis (,,SZMA”).