Rokiškio FK minimaliai nusileido išvykoje

2013 03 23
 Kovo 23 d. Rokiškio FK žaidė išvykoje su Utenos FK Auto1 Logistics komanda. Po atkaklios kovos varžybos pasibaigė rezultatu 3-2 varžovų naudai. Pirmame kėlinyje vyko lygi kova progų pasižymėti turėjo ir vieni ir kiti. Varžovams pavyko pergudrauti mus į puolimą įjungus vartininką ir sukūrus pranašumą puolime. Po pirmo kėlinio 0-1, nors galėjom ir pirmauti varžovams 3 sykius tiesiog fantastiškai pasisakė. Antrame kėlinyje po Manto smūgio rezultatas tapo lygus. Varžovai vėl įsiveržė į priekį po tikslaus baudos smūgio. Dar po kurio laiko praleidom trečią įvartį po kampinio. Likus žaisti 4 min. Mantas vėl sušvelnino rezultatą. Iki varžybų pabaigos pilnai kontroliavom situaciją, bet pritrūko vieno tikslaus smūgio. Ką gi dabar reikia lamėti abi likusias varžybas ateinantį penktadienį su Utenos DSC ir šeštadienį su Visaginu.