Senjorų varžybų scenarijus pasikartojo

2013 01 06

20130105189.jpg Šeštadienį Pasvalio sporto mokyklos salėje įvyko apskrities senjorų varžybų antras turas. Jame dalyvavo 8 komandos. Šį sykį mūsų pogrupyje buvo Visagino, Anykščių, Kupiškio senjorai. Iš pradžių komandos varžėsi pogrupių varžybose, po to vyko kovos dėl vietų.

 Pirmos mūsų varžybos buvo su Anykščių komanda. Pirmame ture jie pasirodė ne kaip, todėl manėme, kad tai bus silpniausias varžovas. Anykštėnai į varžybas atvyko gerokai pasistiprinę. Laukė įtempta dvikova. Abiems komandoms prireikė laiko prisitaykyti prie didelės aikštės. Po keletos nesėkmingų atakų prie vienų ir kitų vartų pirmieji įvartį pelnėme mes. Raimundžiui pavyko prasiveržti prie varžovų vartų ir permesti kamuolį per išbėgusį į priekį Anykščių komandos vartininką. Įpusėjus varžyboms kurios tęsėsi 15 min. buvom priekyje, tačiau išsaugoti palankaus rezultato nepavyko. Po varžovų atakos ir sumaišties prie mūsų vartų rezultatas tapo lygus 1-1. Gedvė dar sugebėjo sudrebinti varžovų vartų skersinį, tačiau rezultatas nepasikeitė. Visaginas nugalėjo Kupiškį 2-0. Sekančiose varžybose su Visagino senjorais favoritas buvo aiškus. Mūsų tikslas apsiginti ir pabandyti įmušti kontratakoje. 4 min. apsigynėme, tačiau varžovams vis tiek pavyko ištampyti mūsų gynybą. Praleidę įvartį kurį laiką buvom pakrikę tuo pasinaudoję varžovai pelnė antrą įvartį. Dar po kelių akimirkų trečią. Tik paskutines varžybų akimirkas atsigavome ir pradėjom kažką kurti, bet buvo per vėlu. Varžybose tarp Anykščių ir Kupiškio senjorų užfiksuotos lygiosios 1-1. Kupiškį išgelbėjo Kęstas nusipelnęs gausių mūsų aplodismentų. Visaginas nulošė Anykščius 2-0. Taigi prieš paskutines varžybas su Kupiškiu mums buvo būtina tik pergalė. Bet koks kitas rezultatas mus palieka paskutinėje mūsų grupės vietoje. Varžybos, kaip visada gavosi atkaklios pirmas 10 min. negalėjo pasižymėti nei vieni nei kiti. Pozityvas tas, kad mūsų žaidimas pagerėjo lyginant su prieš tai buvusiomis varžybomis. Rungtynių didvyriu tapo Džordžas. Iš aštraus kampo kaire koja sugebėjęs pralaužti varžovų vartininką. Kupiškėnai turėjo laiko išlyginti rezultatą, tačiau daug klydo patys, kelis sykius fantastiškai sužaidė Kalomba. Taigi ir vėl pralindom per adatos skylutę.

 Varžybose dėl 3 vietos laukė tie patys varžovai kaip ir Molėtuose šį kartą varžybų šeimininkai Pasvalys. Tai buvo bene lengviausios varžybos turnyre. Nebebuvo įtampos jautėm, kad galim nugalėti varžovus. Po 10 sužaistų min. rezultatas dar buvo lygus, tačiau Gedvei pagaliau pavyko tikslus smūgis ir mes priekyje. Varžovai bandė eiti va bank, tačiau nelabai sėkmingai. Laikrodžiui skaičiuojant paskutines sekundes Džordžui pavyko atimti kamuolį iš varžovų vartininko ir pelnyti įvartį į tuščius vartus. 2-0 galutinė mūsų pergalė. Tagi kaip ir praėjusiame ture iškovojom 3 vietą.

 Varžybos vyko Pasvalio sporto mokykloje sporto salėje, kur žaidžia "Pieno žvaigždės" LKL varžybas. Tikrai geras sporto kompleksas tenka tik pavydėti kaip žmonės sugeba taip tvarkytis.

 Išvykos į Pasvalį dalyviai: Gedvė, Džordžas, Rolka, Raimundis, Erikas, Viktoras, Rimšė, Kalomba.

Daugiau foto ir video www.uafa.lt

20130105190.jpg

20130105191.jpg

20130105192.jpg