Artėja paskutinis šių metų turnyras

2012 12 17

Gruodžio 22-23 d. Rokiškio FK užbaigs 2012 m. futbolo sezoną. Šeštadienį ir sekmadienį "Romuvos" sporto salėje įvyks draugiškas futbolo turnyras Rokiškio futbolo klubo taurei laimėti.

Trumpai apie turnyrą. Jame dalyvaus 6 komandos, tai: Rokiškio "Senjorai", "Vienybė" , "Jaunimas", bei Panevėžio SK Atomas, Kupiškio "Narjanata" I ir Kupiškio "Narjanta" II. Varžybos rato sistema. Visos komandos sužais tarpusavyje nugalės ta komanda kuri surinks daugiausiai taškų. Varžybų trukmė 2 kėlinukai po 15 min. (nestabdant laiko) Žaidėjų pražangos bus sumuojamos visų varžybų metu t.y. po pirmo kėlinio jos išliks. Už 6 pražangą bus mušamas 10 m. baudinys. Už dvi geltonas korteles praleidžiamos sekančios varžybos. Gavus iš karto raudoną kortelę irgi praleidžiamos sekančios varžybos. Dviems ar daugiau komandų surinkus vienodai taškų pirmiausiai žiūrimas tarpusavio rungtynių rezultatas po to pelnyti įvarčiai, po to pergalių skaičius ir t.t. Varžybų nugalėtojai apdovanojami taure. Komandų prizininkių žaidėjai medaliais. Varžybų startinis mokestis 50 lt. Varžybų vyr. teisėjas Stasys Juodka.

Po turnyro uždarymo kavinėje "Pagunda" vyks Rokiškio FK sezono uždarymo šventė, kur bus paskelbtas Naudingiausias 2012 m. Rokiškio futbolo klubo komandos žaidėjas. Šventėje kviečiami dalyvauti Rokiškio FK nariai, bei visi 2012 m. žaidę klubo komandoje.