Rokiškio "Senjorų" startai

2012 12 09

 Savaitgalį startavo apskrities senjorų varžybos. Planuojama, kad viso įvyks 5 turai skirtinguose miestuose. Komanda geriausiai sudalyvavusi visuose turuose laimės "Joma" firmos įsteigtą prizą 750 lt. Taigi kovoti yra dėl ko.

 Į pirmą turą Molėtuose susirinko 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Rokiškio "Senjorai' pateko į vieną grupę kartu su abiem Utenos komandomis ir Kupiškiu.Prieš pirmas varžybas Rolka buvo pasveikintas sulaukęs pirmo gražaus jubiliejaus 40 metų. Pirmas varžybas teko žaisti su Utenos senjorais. Varžybos mums susiklostė nesėkmingai, nesisekė apsiprasti su didele sale, nesisekė organizuoti keitimus. Utena pasiekia minimalią pergalę rezultatu 2-1.  Mums po Genackos įvarčio buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau tai buvo ir viskas. Antrose varžybose su FK 2003 buvo būtina laimėti norint pakovoti dėl aukštesnių vietų. Varžybos buvo gan permainingos progų turėjo ir vieni ir kiti, tačiau jos pasibaigė lygiosiomis 0-0. paskutinėse varžybose su Kupiškiu sprendėsi mūsų likimas. Pergalės atveju grupėje užimam 2 vietą lygiosios arba pralaimėjimas ir paskutinė vieta grupėje. Varžybos gavosi įtemptos Kupiškis siekė tvarkingai apsiginti mums reikėjo įmušti. Sužaidus apie 10 min. iš 15 min. skirtų varžyboms Gedvei pavyko prasistumti per visą aikštės kraštą iki varžovų vartų galinės linijos. Jo skersuotą kamuolį galva uždarė Meistras. Likusį laiką visą dėmesį skyrėme gynybai. Meistras pagavo kuražą ir nutarė iki varžybų pabaigos nebesikeisti. Visas suolas šaukė: - Meistrai pasikeisk...

 Tuo tarpu Meistras apsimetė, kad negirdi. visa laimė, kad kupiškėnams nepavyko išlyginti rezultato, netgi pakeitus vartininką. Už komandos neklausymą meistras buvo nubaustas ir sekančias varžybas pradėjo nuo suolo. Taigi išlindę pro adatos skylutę gavom teisę kovoti dėl 3 vietos bendroje įskaitoje.

 Varžybos su Pasvaliu buvo lengviausios ture. Pas juos pavojų kėlė tik atominis Vaidas. Po Viktoro ir Meistro įvarčių pirmavom 2-0, net teisėjo sugalvota nuobauda už keitimosi taisyklių pažeidimą nedavė varžovams naudos. taigi galutinė 3 vieta ir 4 taškai į bendrą taupyklę.

Galutinė komandų rikiuotė:

1. Utena FK2003 -6 tšk.

2. Visaginas - 5 tšk.

3. Rokiškis - 4 tšk.

4. Pasvalys - 3 tšk.

5. Kupiškis  - 2 tšk.

6. Molėtai - 2 tšk.

7. Anykščiai - 2 tšk.

8. Utenos senjorai - 2 tšk.

Už Rokiškio "Senjorus" žaidė; Kalomba, Sioma, Liudas, Genacka, Rolka, Viktoras, Erikas, Malyšas, Meistras, Linas, Gedvė.

Varžybų foto

https://picasaweb.google.com/104637531082521411809/MoletuMeroTaure20121208#5819849915846851298