Paskutinės naujienos

2012 11 19

 Praėjusį penktadienį Molėtuose vyko UAFA valdybos posėdis. Buvo diskutuojama apie salės futbolo varžybas. Didelių pokyčių lyginant su praėjusiais metais nenumatoma. Bus ir pagrindinių komandų ir senjorų varžybos. Senjorų varžybas numatoma pradėti jau gruodžio 8 d. varžybų formatas būtų kaip ir praėjusiais metais 5 turai kur išaiškinamas vienas varžybų miesto mero taurės nugalėtojas. Geriausiai pasirodžiusi komanda būtų atrinkta pagal visų turų rezultatus. Dėl šių varžybų kaip ir viskas aišku.

 2013 m. sausį planuojama pradėti ir pagrindinių komandų varžybas. Per dvi savaites turim apsispręsti ar dalyvausim. Startinio mokesčio nebūtų teisėjautų, kaip ir praėjusiais metais savi teisėjai. Jei komandų bus 6 tai vyks ratų sistema, jei komandos bus 8 tai žaistume 2 pogrupiais. Taigi tokiom sąlygom būtų kvaila nedalyvauti, bet ar surinksim žmones?

 Rokiškio FK kartu su kitom rajono švietimo institucijom, bei UAFA žiemos metu organizuos salės futbolo varžybas moksleiviams. Varžybos vyks gruodžio - kovo mėn. Planuojame, kad jose dalyvaus 1-10 klasių moksleiviai. Varžybos vyks savaitgaliais. šiuo metu renkama informacija.

 Mūsų partneriai JAKO siūlo įsigyti įvairių aprangų su nuolaida. Manau, kad vieninteliai iš apskrities komandų neturim treniruočių treningų. Šansų, kad juos kaip ir trumpas aprangas nupirktų rėmėjai nėra. Todėl siūlyčiau kiekvienam įsigyti asmeniškai. Minimalus kiekis 10 komplektų. Klubo vadovas tikrai pirktų taigi lieka 9 žmonės. Padorus variantas pav. PLAYER 150 lt. Pažiūrėti galima www.jako.de