Ar sukandžios kiškiai vilkus?

2012 08 25

 Būtent tokį klausimą vakar prieš varžybas uždavė mūsų etatinis diedukas prieš varžybas. Iš pradžių gerai nesupratau jo prasmės. Tik įpusėjus pirmam kėliniui supratau šio klausimo esmę.

 Su varžovų komandos vadovu sutarėm, kad varžybas pradėsim tada kai susirinks visi mūsų žaidėjai. Mūsų startinė sudėtis šioms varžyboms buvo kiek neįprasta visai neturėjom etatinių puolėjų išskyrus Džordžą. Jam talkino Aurimas, bei po keitimų pasirodę Mindė ir Malyšas. Kad kiškiai gali sukandžioti vilkus paaiškėjo vos prasidėjus varžyboms. Pavojingi momentai vienas po kito kilo prie varžovų vartų, bet vis nesisekė sėkmingai užbaigti atakos. Po vieno iš mūsiškių smūgių priešininkų vartininkas atmušė kamuolį prieš save ir Džordžas užkabino balioną į varžovų vartus 1-0. Po įvarčio "Vilkai" trumpai perėmė iniciatyvą surengė keletą pavojingų atakų ir vienos iš jų metu galėjo pelnyti įvartį. Tačiau įvartis krito į varžovų vartus šaltakraujiškai ataką užbaigė Malyšas. Kėliniui artėjant prie pabaigos tas pats Malyšas sugebėjo pataikyti sau į ranką mūsų baudos aikštelėje. Varžovų kapitono smūgį nuo 11 metrų žymės atrėmė skersinis. Tai buvo lemiamas momentas šiose rungtynėse, nes varžovai kuo toliau tuo labiau lūžinėjo. Antro kėlinio pradžioje jie dar sykį bandė perimti iniciatyvą ir netgi po rikošeto pataikė į mūsų vartų virbstą, tačiau jų jėgos seko. Visus taškus ant "i" sudėjo Edgaras su Aurimu. Po Edgaro prasiveržimo dešiniuoju kraštu ir aštraus perdavimo į baudos aikštelę Aurimui beliko jį uždaryti. Dar po kelių akimirkų savo šansą po kelių nesėkmingų bandymų išnaudojo Alikas 4-0. Tiesa po kelių akimirkų jis prieš save išvydo labai pasitaisiusio teisėjaujant Stasio raudoną kortelę už kietą pražangą prieš varžovą. "Vilkai" bandė gelbėtis eidami "va bank" ir juos čia turėjo nubausti Gasas. Pagriebęs kamuolį ties vidurio linija jis nubėgo link varžovų vartų apėjo vartininką ir.......Kas atsitiko vėliau sunku paaiškinti bet kamuolys varžovų vartuose neatsidūrė. Tiesa po kelių akimirkų Aurimas panašioje situacijoje savo šansą išnaudojo. Žaidimas vyko be aikštės vidurio atakavo tai vieni tai kiti. Kėliniui dar priartėjus prie pabaigos varžovų vartininkas sugebėjo įsimušti įvartį į savus vartus. Ir vis tik Kalomba sausų vartų neišsaugojo. Dėl įvarčio į mūsų vartus ir jis liko kaltas.Taigi galutinis rezultatas 6-1 Rokiškio FK naudai.

  Kol kas tai didžiausias mūsų laimėjimas šiais metais. Po pirmo rato varžybų Alantoje buvo neramu, kad ta istorija gali pasikartoti. Per šias varžybas sukūrėm progų 3-4 varžybom į priekį. Kaip visada daug juodo darbo padarė Viktoras, Gasas, Darius, bet šaunuoliai visi kas vakar buvo aikštėje. Taigi kiškiams pavyko sukandžioti vilkiukus.