Futbolo turnyro tvarkaraštis ir nuostatai

2012 08 17

 Futbolo turnyro skirto Rokiškio futbolo 70 m. sukakčiai paminėti tvarkaraštis

Rugpjūčio 17 d. 

17.00 Sporto centras 2 - Senjorai

18.00 Suaugusių ir jaunimo m.c. - Entuziastai

Rugpjūčio 18 d.

13.00 Vienybė - Sporto centras 1

Rugpjūčio 20 d. 

17.00 val. Savanoriai - Padangų ekspertai

18.00 val. Senjorai - Sporto centras 1

19.00 val. Vienybė - Sporto centras 2

Rugpjūčio 21 d.

18.00 Savanoriai - Suaugusių ir jaunimo m.c. 

19.00 Padangų ekspertai - Entuziastai

Rugpjūčio 22 d.

17.00 Sporto centras 1 - Sporto centras 2

18.00 Senjorai - Vienybė

Rugpjūčio 23 d.

18.00 Padangų ekspertai - Suaugusių m.c.

19.00 Savanoriai - Entuziastai 

Rugpjūčio 24-25 d. ketvirtfinaliai

 Rugpjūčio  27 d. pusfinaliai

 Rugpjūčio 29 finalai.

 

2012 m. futbolo turnyras 7x7 skirtas Rokiškio futbolo 70 m. paminėjimui 

TURNYRO NUOSTATAI

 Turnyro tikslai: 
  1. Populiarinti futbolą tarp rajono gyventojų.
  2. Organizuoti jaunimo ir dirbančiųjų gyventojų laisvalaikį.
  3. Populiarinti suaugusiųjų ir jaunimo futbolo varžybas rajone.
 Varžybų vieta ir laikas: 
  1. Varžybos vykdomos sporto centro stadione.(pagal galimybes kituose rajono stadionuose)
  2. Varžybos vyks 2012 m. rugpjūčio  -  rugsėjo mėn.
 Varžybų dalyviai ir varžybų eiga: 

1.      Varžybose gali dalyvauti visi rajono gyventojai, ne jaunesni kaip 15 metų, tam tikslui reikia suburti futbolo komandą ir ją užsiregistruoti.

2.      Komandos sudėtis 14 aikštės žaidėjų ir vadovas. Visi žaidėjai turi užsiregistruoti iki pirmų varžybų. Negalima atstovauti dviems komandoms turnyro metu. Komandinę paraiška kartu su startiniu mokesčiu pateikiama prieš pirmąsias komandos varžybas jų teisėjui. Komandinėje paraiškoje žaidėjai pasirašytinai prisiima atsakomybę už savo sveikatos būklę.

3.      Varžybų metu rungtyniauja 6 aikštės žaidėjai ir vartininkas. Žaidžiama du kėliniai po 30 minučių nestabdant laiko, pertrauka tarp kėlinių 10 minučių. Komandoms susitarus prieš varžybas galima žaisti 8 prieš 8.

4.      Žaidėjų keitimas vykdomas pagal mažojo futbolo taisykles ( galima keisti kiek norima žaidėjų ir kiek norima kartų svarbu, kad vienu metu aikštėje nebūtų daugiau kaip 7 žaidėjai). Pažeidus šią taisyklę žaidėjas įspėjamas (geltona kortelė).

5.      Komandai būtina turėti vienodos spalvos aprangą. Žaidėjai privalo dėvėti kojų apsaugas.

6.      Žaidėjui už šiurkštų žaidimą, nekultūringą elgesį varžovų ar teisėjų atžvilgiu, keiksmažodžius  baudžiami įspėjimu ( geltona kortelė), o pasikartojus panašiems atvejams tų pačių rungtynių metu šalinami iš aikštės be galimybės pakeisti. Pašalintas žaidėjas privalo praleisti sekančias varžybas ir susimokėti 20 lt. baudą. Teisėjų ir organizatorių sprendimu žaidėjas gali būti nubaustas kelerių rungtynių diskvalifikacija arba pašalinamas iš turnyro. Žaidėjas surinkęs dvi geltonas korteles praleidžia sekančias varžybas.

7.      Varžybos vykdomos rato sistema, komandai už pergalę skiriami 3, už lygiąsias 1, už pralaimėjimą 0 taškų. Komandos grupėje užėmusios 1,2,3 ir 4 vietas kovoja atkrintamosiose varžybose. Komanda užėmusi 1 vietą savo grupėje susitinka su kitos grupės 4 komanda, o 2 komanda su 3 komanda iš kitos grupės. Porų nugalėtojai patenka į pusfinalius. Pusfinalių nugalėtojai žaidžia finalines varžybas, o pralaimėję pusfinalius susitinka varžybose dėl 3 vietos. Komandai be pateisinamos priežasties neatvykus į varžybas įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0-5. Antrą sykį neatvykus į varžybas komanda šalinama iš varžybų jos rezultatai anuliuojami.

8.      Rungtynėms teisėjauja vienas teisėjas. Atkrintamųjų varžybų metu gali teisėjauti du teisėjai.

 Nugalėtojų išaiškinimas ir apdovanojimai: 
  1. Komandoms surinkus vienodai taškų atsižvelgiama į tarpusavio rezultatą, bendrą abiejų komandų įvarčių balansą, pergalių skaičių. Trims komandoms surinkus vienodai taškų lemia tarpusavio rungtynių rezultatai, bendras pergalių skaičius po to įvarčių balansas.
  2. Atkrintamosiose rungtynėse pagrindiniam varžybų laikui pasibaigus, ir rezultatui esant lygiam skiriami du pratesimai po 5 min.. Jeigu ir jie neišaiškina nugalėtojo skiriami 7 metrų baudiniai, juos muša 5 žaidėjai iš kiekvienos komandos paeiliui.
  3. Komanda nugalėtoja apdovanojama taure. Komandų prizininkių žaidėjai apdovanojami medaliais. Asmeniniai apdovanojimai įteikiami:

a)      daugiausia įvarčių įmušusiam žaidėjui,

b)      geriausiam vartininkui ir t.t.