Ne visai draugiškas mačas

2012 08 06

Rokiškio FK ir SK Atomas tęsia prieš 3 metus užsimezgusią draugystę. Praėjusio šeštadienio vidurdienį įvyko jau 4 draugiškas mačas. Prieš tai 3 vykusius laimėjo panevėžiečiai praėjusiais metais 1-0 Rokiškyje.

Naktį iš penktadienį į šeštadienį gan smarkiai lijo teko iš naujo ruošti aikštę, kol Gena dailino linijas aikštėje varlinėjo pora gandrų (balų nebuvo). Stadione teko matyti visokio gyvio, bet gandrai lyg ir pirmą sykį. Matyt nieko gero neradę jie įsitaisė ant tolimųjų vartų skersinio gaila, kad priėjus arčiau jie nuskrido, matyt mano telefonas jiems pasirodė įtartinas.Paukščiai mūsų komandai geras ženklas.

Į varžybas šį sykį rinkomės sunkiai 12-13 žmonių. Pagaliau prisijungė Andrius, nebuvo Gedvės, tad kapitono pareigos atiteko Džordžiui. Svečiai atsivežė kovinę sudėtį. Ko gero pasižiūrėjus į žaidėjus buvo galima prognozuoti svečių pergalę, tačiau mūsų žaidimas sunkiai nuspėjamas.

Apylygis žaidimas vyko tik pirmas 10 min. vėliau  svečiai tvirtai perėmė kamuolio kontrolę. Pavojingi momentai ėmė kilti prie mūsų vartų po standartinių padėčių. Kol gynyba "plaukiojo" kamuolys skriejo į mūsų skersinį po kampinių du sykius ir po Gaso šūvio po baudinio. Dar kelis sykius puikiai sužaidė Kalomba. Atrodė įvartis neišvengiamas, tačiau jis įkrito į priešingus vartus. Po Meistriuko nei tai smūgio į vartus, nei tai perdavimo kamuolys atšoko nuo varžovų vartininko tiesiai ant Karolio kojos ir rezultatas netikėtai tapo 1-0 Rokiškio FK naudai.

Antrame kėlinyje varžovai dar labiau prispaudė mūsiškius prie savų vartų, tačiau gynyba ir Kalomba žaidė nepriekaištingai. Kėliniui artėjant link vidurio Andrius matydamas, kad mūsų puolimui nieko gero nesigauna perbėgo per visą aikštę su kamuoliu ir nuginklavo jaunąjį svečių vartininką. Aistros aikštėje didėjo buvo parodytos dvi geltonos kortelės viena svečiams, viena mūsiškiams.  Įnirtingų dvikovų nevengė Saška, kuris šioms varžyboms galėjo žaisti ir nuosaikesnį futbolą. Svečiams vis nesisekė pelnyti įvartį. Vieną sykį kamuolys pralėkė šalia mūsų virpsto, kitą sykį atsimušė į jį. Dar keletą sykių gerai sužaidė gynėjai ir vartininkas. Vis gi svečių pastangos buvo apvainikuotos po gražios kombinacijos Aurimui pavyko sušvelninti rezultatą, kuris nepasikeitė iki varžybų pabaigos 2-1 kiek netikėta Rokiškio FK pergalė.

Kažkokių naujų dalykų kaip ir neįvyko Andrius patvirtino savo aukštą lygį laimėdamas daugumą dvikovų aikštės centre. Po pertraukos žaidė Malyšas ir netgi Sioma kuris nebūdingai sau  nesamonių neprisivirė.

Po varžybų ištvermingiausi vyko prie Skaistės ežero kur toliau vyko įvairios varžybos tinklinio, baudų mėtymo čia sėkmė jau lydėjo Atomo žaidėjus.