Mūsų legionieriai I dalis

2012 07 22

 Per neilgą Rokiškio futbolo klubo istoriją mūsų komandai atstovavo ir atstovauja nemažas būrys žaidėjų, kurie futbolo išmoko žaisti ne Rokiškyje. Verta paminėti, kad tarp jų buvo net tikras brazilas. Taigi šis pasakojimas skirtas trims pirmiesiems 'legionieriams".

 Panevėžietis Tadas Ragauskas mūsų komandoje atsidūrė 2006 m. rudenį, kada pradėjo mokytis Rokiškio kolegijoje. Jis buvo ką tik baigęs Ekrano futbolo mokyklą pas trenerį D. Butkų. Tadas daugiausiai mums talkino 2006 ir 2007 m. vėliau jis pasirodydavo tik epizodiškai, o baigęs mokslus (o gal ir ne) sugrįžo į Panevėžį, kur jį sutikdavome atstovaujantį įvairioms Panevėžio komandoms, netgi matėme jį teisėjaujantį. Jis svariai prisidėjo prie mūsų pergalės Panevėžio apskrities sporto šventėje 2007 m. Biržų mieste. Dažniausiai žaidė saugu arba puolėju. Šiuo metu ryšiai nutrūkę.

 Tadas varžybų Bukiškėse 2006 m. ruduo

DSC00403.JPG

  Tuo pačiu metu Rokiškio kolegijoje mokėsi anykštėnas Marius Valančiūnas. Tuo metu Anykščių komanda žaidė LFF I lygoje. Į varžybas Anykščiuose su Gargždų "Banga" palaikyti Mariaus nuvykdavo ir mūsų delegacija. PAFF vasaros pirmenybėse jis sužaidė tik 1 rungtynes už Rokiškio FK, tačiau du metus mums atstovavo salės futbolo varžybose. Pabaigęs mokslus jis išvyko į užsienį, o sugrįžęs namo pagelbėjo Rokiškio FK 2011 m. LFF taurės varžybose, kur per dvi dvikovas pelnė du įvarčius. Dabar susitinkam priešingose barikadų pusėse, nes Anykščių ir Rokiškio komandos žaidžia UAFA pirmenybėse. Marius visada pasižymėjo "kietu" futbolu kuriame negaili nei priešininkų, nei savęs. Tai puolėjas kurio gali pavydėti dauguma komandų. Šiuo metu jis gydosi kelio traumą, tad linkim jam kuo greičiau sugrįžti į futbolo aikštę.

 Marius draugiškose varžybose prieš Kupiškio "Narjantą" 2007 m.PICT0112.JPG

 Trečias tuo metu už Rokiškio FK žaidęs "legionierius" buvo ukmergiškis Giedrius Parauka. Jis Rokiškyje atsidūrė darbo reikalais, nes įsidarbino giminaičio įmonėje. Giedrius mums atstovavo trumpai tik dalį 2007 m. sezono, vėliau išvyko pas brolį į Angliją. Giedrius žaidė vidurio gynėju ir pasižymėjo stabilumu. Jis irgi dalyvavo istorinėse 2007 m. varžybose Biržuose. Jį prisimename kaip labai šiltą, kolektyvo žmogų. Šiuo metu jis jau grįžęs į Lietuvą atstovauja Ukmergės "Spartako" komandai.

 Giedrius ir Džordžas 2007 m. varžybos su "Ekrano senjorais"

Giedrius parauka.JPG