Po pirmo rato

2012 07 17

 Pasibaigė 2012 m. futbolo sezono pirma pusė. Po UAFA pirmenybėse sužaistų 6 rungtynių pavyko sukrapštyti 5 taškelius. Ne ką geriau sekėsi ir kitose varžybose. Pralaimėjom dvikovą su FK 2003 dėl UAFA taurės, nepasisekė LFF taurėje kur irgi patirtas pralaimėjimas jau pirmose varžybose.

 Jeigu lygintume su praėjusiais metais tai sekėsi ne ką geriau 7 taškai po pirmo rato. Visa laimė, kad tada geriau sekėsi LFF taurės varžybose. Kokios galėtų būti nesekmių priežastys?

 1. Dėl mažesnių finansų negalim turėti turėti trenerio, o praėjusiais metais tai davė efektą.

 2. Visiškai stringa puolimas per 7 varžybas pelnėm 7 įvarčius. 3 varžybose priešininkų vartai liko sausi. Ypač skausmingi, bet objektyvūs pralaimėjimai Auto1 ir Visaginui į Anykščius patys nenuvykom. Daugiausiai 2 įvarčius pelnė Gedvė kuris žaidžia arba saugu arba gynėju. Nesisekant įmušti nepavyksta ir apsiginti, praleisti 15 įvarčių arba 2,1 per rungtynes.

 3. Pasigendama kai kurių žaidėjų diesnio indėlio. Neranda savo žaidimo Dainius. Neišnaudoja savo fizinių galimybių Algis ir Marius. Na ir kitiems būtų ne prošalį pasitempti.

 Kas gero? Neblogai į komandą įsiliejo Egidijus ir Darius jų patirtis dar pravers ateinančiose dvikovose. Paskutinės varžybos nuteikė pozityviai gal būt nesėkmių ruožas pasibaigs.