Pirmo rato pabaigoje kovingos lygiosios

2012 07 14

Liepos 13 penktadienis, kam jis bus pražūtingas Rokiškio FK ar Utenos FK 2003 sprendėsi vakar Rokiškio sporto mokyklos stadione. Lyg ir buvusios abejonės dėl to ar įvyks šios vidurvasario varžybos išsisklaidė ketvirtadienį, kada su FK 2003 vadovu suderinom varžybų laiką. Su uteniškiais šiais metais jau žaidėme Rokiškyje. Gegužės pradžioje vykusioje dvikovoje minimalia persvara 1-0 nugalėjo svečiai. Praėjusiais metais abi komandos pasidalino po pergalę mes nugalėjome Utenoje, tačiau skaudžiai pralaimėjome Rokiškyje. Taigi mačas  žadėjo būti intriguojantis.

Svečiai atvežė beveik visą savo geriausią sudėtį išskyrus P. Gaivenį. Pas mus irgi įvyko du pasikeitimai nebuvo Gaso ir Algio, tačiau pasijungė Giedrius pagaliau sugrįžęs iš užsienio ir Rytis ko gero po dviejų metų pertraukos. Teisėjai laukė tradiciniai tik "mažiukas" su Stasiu susikeitė vietomis. Žiūrovų susirinko tiek kiek šiais metais dar nebuvo, Tėviškė ryškiai pasiilgusi futbolo.

Žaidėjų šį sykį turėjom tiek, kad buvo problema juos sutalpinti aikštėje į dešinę gynybos  pusę galėjom statyti 4 žmones. Startas buvo toks: Liudas su Edgaru gynybos kraštai, Egidijus ir dainius centre. Gedvė su Justu aikštės viduryje, saugai kraštuose Darius ir Aurimas. Puolėjai Marius ir Giedrius. Varžybų pradžia priklausė mums, gal pirmas 10 min. ilgiau kontroliavome kamuolį, tačiau pavojaus varžovų vartams buvo mažai. Palaipsniui "mėlynieji' perėmė žaidimo kontrolę ir ėmė grasinti mūsų vartams. Ypač daug nemalonumų kėlė 69 numeris. jam keletą sykių pavyko prasiveržti kairiuoju atakos kraštu ir pavojingai skersuoti link vartų. Po vieno "pravalo" aikštės viduryje varžovų žaidėjas faktiškai vienas iššoko prieš Kalombą visa laimė, kad šiam smūgis nepasisekė, o ir Kalomba sužaidė sėkmingai. Tačiau debesys virš mūsų vartų telkėsi ir likus žaisti apie 5 min. J. Dūdėnas iššovė į mūsų vartus. Visa laimė, kad gan greit pavyko atsilošti. Gedvė įsiveržė į varžovų baudos aikštelę ir smūgiavo į skersinį. Kamuolys atšoko Ryčiui kuris suklaidinęs gynėją skersavo kamuolį link vartų,o Giedrius su varžovų žaidėju ir vartininku įnešė jį į tinklą 1-1. Atrodė, kad pirmas kėlinys taip ir pasibaigs, bet paskutinės atakos metu svečiams vėl pavyko įsiveržti į priekį neapdairiai sužaidė mūsų gynėjai, negelbėjo Kalomba.

Antrame kėlinyje padarėme vieną pakeitimą vietoj Gedvės cente pradėjo žaisti Darius. Tai davė efektą, nes žaidimas aikštės viduryje išsilygino. Permaininga dvikova tęsėsi toliau atakavo tai vieni tai kiti. Kėlinio viduryje Justui pavyko reidas į varžovų baudos aikštelę, kur apėjęs vartininką gan iš aštraus kampo jis išlygino rezultatą. Iki kėlinio pabaigos galėjo pasižymėti ir vieni ir kiti. Pirmame kėlinyje pavojų kėlęs varžovų Nr. 69 buvo neutralizuotas iš pradžių Saškos po to Edgaro. Taigi rezultatas 2-2 ganėtinai objektyvus šioms varžyboms.