Utenos apskrities finalinės rungtynės

2009 09 27

Rugsėjo 26 d. Utenos "Utenio" stadione finišavo apskrities futbolo čempionatas. Rungtynėse dėl 3 vietos Utenos "Utenis" rezultatu 1-0 įveikė kitą šio miesto komandą FK 2003. Finalinėse rungtynėse susitiko Visagino "Evikonas" ir Visagino veteranai. Pergalę gan užtikrintai iškovojo "Evikonas" 3-1. Kaip ir buvo planuota "Evikonas" tapo UAFA čempionais.

Vinas prizas buvo įteiktas Rokiškio komandai. Pavyzdingiausios komandos titulą pelnėme dėl to, kad geriausiai parengdavome stadioną varžyboms. Jeigu komanda dalyvaus sekančių metų pirmenybėse ji pradės turnyrą savo sąskaitoje turėdama 2 įskaitinius taškus.

Spalio 3 d. vyksime į Kupiškį kur 15 val. prasidės 4 komandų turnyras. jame susitiks Kupiškio "Narjanta", Anykščių FSK, Utenos "Alsuva'. Šeštadienį bus žaidžiamos pusfinalių, o sekmadienį finalinės varžybos.