Baigėsi rajono futbolo pirmenybės

2009 09 22

 Sekmadienio popietę Rokiškio miesto stadione vyko finalinės rajono futbolo pirmenybių 7 prieš 7 rungtynės. Gan gausiai susirinkę žiūrovai stebėjo dvi rungtynes. Po vicemero A. Urbono sveikinimo pirmieji į aikštę įžengė "Kraunedos" ir "Senjorų" futbolininkai, kurie kovojo dėl 3 vietos. Jeigu "Krauneda" šioms rungtynėms surinko optimalią sudėtį tai senjorai išrikiavo vos 7 žaidėjus. Pirmame kėlinyje traumą gavo G. Peciukonis ir "Senjorams" teko kovoti 6 prieš 7. Visa laimė, kad Gintaras nors ir šlubčiodamas užbaigė rungtynes. Visų varžybų metu aiškią persvarą turėjo "Krauneda", bet jiems kaip ir viso turnyro metu nesisekė užbaigti atakų. Tikslą pasiekė vienintelis taiklus M. Kartenio smūgis. Šio įvarčio užteko, kad tik šiais metais susibūrusi ir nemažai vasaros vakarų stadione praleidusi komanda pirmą sykį užliptų ant nugalėtojų pakylos. "Senjorai" šį sykį liko už nugalėtojų trejeto, nors nei vienų varžybų "neatidavė" be mūšio.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 09 20 13.30 val. Rokiškis

Rokiškio "Krauneda" - Rokiškio "Senjorai" 1-0

Įvarčiai: 35 min. M. Kartenis "Krauneda"

Žiūrovų sk.80

Teisėjas: S. Vilniškis

 Finalinėse rungtynėse kaip ir buvo planuota susitiko "Vienybės" ir "Mėgėjų" komandos. Dar prieš varžybas įvyko tam tikri žaidėjų perstatymai. Visų pirma rezultatyviausias turnyro žaidėjas R. Vasiliauskas atsistojo į "Vienybės" vartus. Tuo tarpu "Mėgėjai" savo vartų sargo nesulaukė ir vartininku vėl teko būti L. Navickui. Varžybas abi komandos pradėjo labai atsargiai. Pirmame kėlinyje buvo tik dvi pavojingesnės situacijos prie "Mėgėjų" vartų. Vieną iš jų pavyko išnaudoti E. Geidanui. Antrame kėlinyje "Mėgėjai" privalėjo įjungti aukštesnę pavarą, bet matėsi, kad po išvakarėse buvusios šventės tai padaryti bus be galao sunku. Antro kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus, kai gan kurijozišką įvartį pelnė G. Sirvydis. Iniciatyva perėjo į "Mėgėjų" rankas. "Vienybės" vartininkas atrėmė stiprų G. Sirvydžio smūgį. Antroje kėlinio pusėje "Vienybės" puolėjui M. Leikai pavyko pergudrauti varžovų gynėjus ir pelnyti 2 įvartį. "Mėgėjai" dar bandė gelbėti situaciją ir po baudos smūgio, bei pakartotino smūgio kamuolys pataikė į "Vienybės" vartų skersinį. Tai buvo viskas, ką "Mėgėjai" sugebėjo sukurti, tuo tarpu vienos kontratakos metu M. Leika pelnė ir trečiajį įvartį tokiu būdu įtvirtindamas savo komandos pergalę.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA

2009 09 20 14.30 Rokiškis

Rokiškio "Vienybė" - Rokiškio "Mėgėjai" 3-1

Įvarčiai: 25 min. E. Geidanas, 47 min. ir 55 min. M. Leika

35 min.G. Sirvydis "Mėgėjai"

Žiūrovų sk. 100

Teisėjas: S. Vilniškis

 Po finalinių varžybų vyko komandų apdovanojimas. Rezultayviausiu žaidėju tapo R. Vasiliauskas "Vienybė" pelnęs 9 įvarčius.

 Geriausiu vartininku pripažintas V. Karpovas - "Mėgėjai"

 Geriausiu pirmenybių žaidėju pripažintas - E. Matiukas "Vienybė"

 Naudingiausi savo komandų žaidėjai. M. Leika - "Vienybė", D. Silickas - "Mėgėjai", V. Semionov - "Krauneda", R. Arminas - Senjorai, T. Gaidamavičius - Kavoliškis, D. Trukšnys - Juodupė

Truputėlį gaila, kad paskutiniu momentu atsisakė ir į varžybas neatvyko Vilniaus Senjorų komanda. Nors žiūrovai turėjo labai nenusivilti ir rajono finalinėmis varžybomis. Rudenio varžybos nesutraukė tiek žiūrovų kiek pavasario. Čempionato kovas stebėjo tik ištikimiausi futbolo gerbėjai.  Po varžybų vykusiame uždaryme buvo aptarti ir ateities planai.

 Artimiausi mūsų planai spalio 3-4 d. futbolo turnyras Kupiškyje.