Chaosas

2012 05 26

 Nemačius varžybų jas komentuoti gan sunku. Tačiau žinant situaciją komandoje, bei netektis prieš varžybas su Logistics komanda nuspėti pralaimėjimą nebuvo sudėtinga.

 Kas laukia mūsų penktadienio mače geriausiai iliustravo ketvirtadienio treniruotė. Pikčiausia yra tai, kad nėra komandinės dvasios, o be jos pasiekti teigiamą rezultatą jokių šansų. Jeigu mūsų tikslas treniruotėje "stumti" vieniems ant kitų, o ne žaisti futbolą tai apie ką galima kalbėti. Esu žiauriai nusivylęs kai kurių žmonių požiūriu, visišku nesigaudymu situacijoje. Kol mūsų smegenys nepradės valdyti mūsų galvų ir kojų, tol nieko nebus.

 Rezultatas 1-4 pats kalba už save, kaip sako rusai pralaimėjom pagal visus straipsnius. Praleidus 4 įvarčius reiškia, kad klydo gynyba ir vartininkas. Imušus tik vieną reiškia, kad eilinį sykį nesužaidė puolimas. Koks gali būti pasiteisinimas? Na nebuvo trijų vidurio saugų, kai kurie žaidė ne savo pozicijose, bet jeigu po varžybų sakoma, kad bene geriausiu žaidėju buvo Meistriukas kuriam tuoj sukakos 46 metai!!!!!!!!!!!!!! 

 Pozityvas nebent Dariaus debiutas Rokiškio komandoje, bet su mūsų asais dar reikia surasti kalbą aikštėje.

 Ką gi dugnas pasiektas su visokiais šamais ir vegelėm pasisveikinta. Kol dar netapom masalu bet kokio plauko žuviai pradėkim žaisti futbolą, o tai tapsim tik eiline "rutulio stumikų" komanda.